bugün

şu günlerde vantilatörü olan herkesin serinlemek için yaptığı dikilme eylemi. * *
(bkz: vantilatör ile sevişmek)
serinlemek için gerçekleştirilen, ertesi gün yataktan yüz felci ile kalkılmasına sebebiyet veren eylem.
hava her ne kadar sıcak olsa da hiçbir fidana iyi gelmeyecek yerdir.
nitekim transpirasyon olayını doğal şekilde gerçekleşemez ve kuraklık çeker.

(bkz: tohumdan fidana fidandan ağaca ağaçtan ormana)
akabinde baş ağrısına sebep olabilecek eylem. tavsiye edilmemektedir. en az bir metreden fazla yaklaşılmamalıdır.
güneşin yakıcı sıcaklığıyla terden sırılsıklam sik gibi uyandığınız bir tatil gününde insanın imdadına anında yetişir. götü kaldırıp ayağa kalkmak mesele tabi...
tam gol olacakken televizyonun önünden geçen insan ne kadar küfür yerse siz de o kadar yersiniz. hee bi de rüzgarı haliyle.
(bkz: boyun tutulması)
kızların saçlarına dikkat etmesi gereken bi eylem zira vantilatör kapıveriyo hemen saçları.
terli iseniz bir süre sonra kaskatı kasılmanızı sağlayacak eylemdir.
boyun tutulması, baş ağrısı, karın ağrısı, halsizlik, mide bulantısı gibi rahatsızlıklara yolaçar.
vantilatörün karşısına oturup spreye su doldurup onun üzerine sıkmanın tatını veremiyeceği durumdur.
(bkz: götü yellendirmek)
(bkz: taşakları serinletmek)
denize gidemeyen yurdum insanının takınacağı hal.
(bkz: sabah sabah nasıl iyi geldi) *
serinlemek için bire bir..
ama çarpadabilir elbet, suyunu çıkarırsanız.

bir bakkal ne işe yarar diyenlere verilebilecek en güzel cevaptır..
abi gidiyorum yalandan bir gofret alıyorum, o sırada da vantilatörün önünde dikiliyorum çaktırmadan..
oh gel keyfim gel..
göbekten giren soğuğun insanı sevindirmesi... ertesi gün...!!!

(bkz: aboooo)
en sıcak yaz günlerinin yaşandığı bu günlerde boku çıkmadan yapıldığında çok işe yarayan, vantilatörü bulan kişiye dualar ettiren eylem. bir de ter içinde eve gelip üstü başı çıkartıp yarı çıplak vantilatörün karşısına dikilmek vardır ki... tabii bir de vantilatöre sormak lazım; "günün belirli saatlerinde karşında yarı çıplak bir adamın dikilmesinden hoşnut musun?" diye.
güncel Önemli Başlıklar