bugün

Başka bir sözlükte de burdaki gibi kürt seviciliği yaptığı için, şahsım tarafından ayar yiyen yazar.

inanın o sözlükten sürülüp buraya geldiğini bilseydim hiç başlamazdım...

insanların yaşam enerjisini faşistliğinle almaya devam mı bölücü kardeşim ahahaha.
https://m.uludagsozluk.com/e/32198473/

Bir çay içme teklifimi kabul eden yazardır.
Cuma namazını kılmamı camiinin önünde bekleyeceğinden şüphem yok.
Görüşürüz efendim. *
Değerli bir yazar.

indir o elini gökkuşağının rengini soldururum renksiz dünyadan farkın kalmaz zurna.
kendisinin fotoğrafı ve bilumum bilgileri, memleketi ve geçmişte okuduğu okula kadar her şeyi şahsımda mevcut olan yazar.

şu sıralar da uludağ sözlük'te "ırkçılık yapmayın yha çok kötü bişii" kafasında yazılar yazarken, azerbaycan türklerinin sözlüğünde türkiye türkleri hakkında kusmuklar oluşturan bir leş beyinli.

görsel

sonu hayırlı olur umarım. bu apocu kafayla canlı bomba falan olmazsa tabii.
güzel bir nick.
kurmançi olduğunu unutmadığım kişi. ez te hezdıkım bremin. açık ve net.
kıymetli'dir. seviliyorsun efendim...
mmm nasıl desem, biraz kürttür.
Kürt bir kardeşimizdir. Yaşasın yüce kürt ırkı.
Tarz'ın büyük hayranlarındandır. Açık ve net.
güzel bir nick.
Kürdo'dur efenim. Öşex bizi korusun.
K*rttür.
Rojbuna te piroz be kürt güzeli.

Edit: kendisine teror elestirisi yapılan yazar. Ben koyu bir türkçü olarak ve en yakın arkadaşı olarak bir kere dahi böyle düşünceler sarfettiğini duymadım görmedim. Çok iyi bir insandir ve ezilen kisilerin yanindadir her daim. Herkes irkini sever sonucta biz secmedigimiz icin ama diger irklar ölsün demeyerek yapmak gerekir bunlari Ve biz kendimize has goruslerimizi boyle savunuyoruz. Kimseyi otekilestirmeden. Seviliyorsun.
Sesi ve kendisi gerçekten harikulade olan yazar. ileride ismini çok duyacağız gibi.
Oo hayırlı işler yazarıdır.

(bkz: düğün var sözlük)
Gazozuna ilaç atılmadığı halde gazoz içebilecek yazardır memnuniyetle efendim.
çok tatlı bir sözlük hanımefendisi.
kendisiyle birer gazoz içmek isterim.
Cizredeki leşlerden ötürü misliyle Hesabı sorulacak filan diyen yazar. Ha olur ya yarın öbürgün PKK'lı değilim hümanistim benim anam da Türk gerekirse devlete hizmet etmeye HAZIRIM filan derse gözönünde dursun.
Birazcık ırkçılık yaptığına denk geldim fakat kesinlikle PKK sempatizanı olduğunu düşünmüyorum.

iyi yazar.
http://vocaroo.com/i/s0IcNzoBOFYL

Duygu katili olan yazar. itiraf etmiştir.
Gecesozluk'ten hatırlar gibiyim kendisini. Yanlış hatırlıyor da olabilirim, sikini sallasan vanilyalı birşeye denk geliyor ne bileyim aq.

Edit: aynı zamanda sesli entryden bihaber olan yazar.
https://youtu.be/rb8VVANmAec
Kendisine pkklı diyebilirsiniz fakat bence öyle değil. Daha çok genç ve bazı şeylerin farkında olmayan bir yazar. Hümanistliği konusunda samimiyetine inandığım için gelecekte gerçekleri gördüğünde fikirlerinin de değişeceğinden eminim. Kendisini bu yüzden yargılamamak gerekir.
Hdpli, kurt milliyetcisi, haksiz olunan seylerde tepkisini saklamayan, oldugu gibi olup yapmacik olmayan yazardir.
Hiç bir şeyi bahane göstermeyecektim. Bu kadar basit ha evet pkk olmasa da kürtlerden nefret edecek faşistler var mı? Var ama onların olması pkk yı haklı çıkarmaz gerçekten samimiyetle akan kanın durmasını isteyen insanlar bir tarafın sempatizanlığını yapıp öbürünü itin götüne sokacağına, sadece kendi savunduğu tarafa yarayan doğruları kabul edip söyleyeceğine olaya objektif bakar.