bugün

maalesef yanlış kesim yapmış sünnetçidir. bir arkadaşım bu yüzden kendisini dava etti. 20 sene oldu halen sonuç verilmedi.
usta ben amerikan istemiştim cümlesinden sonra gelen cevaptır.
(bkz: çok kısaldı bu bişeye benzemedi bari am yapalım)
(bkz: kesmeden önce nasıl olsun diye soran sünnetçi)
(bkz: keserken dayayan sünnetçi)
idare edip etmediğini sünetçi üzerinde denemesi caiz olan durum.
(bkz: idare edemem)
doğum günlerinde de nice yıllara burcucum iyi doğdun yazıp biraz kısa oldu kusura bakma yazan sünnetçidir.
pipiyi düzgün kesemeyince azcık surdan, azcık burdandı derken küçülten sünnetçidir. Beceriksiz berber çırağı gibidir.
kesmeden önce nasıl olsun diye soran sünnetçidir.
nöbetçi kasap konumundan gelmiş ve büyük ihtimalle az para almış sünnetçidir.
Ağır tahrik olduğu için pipisi yontulanın, hakim bey amca tarafından 'müebbet' yemekten yırtabilecek durumdur.*
(bkz: yine mi bamya)
berber mi sünnetçi mi, kasap mı belli olmayandır.
- dayı Naptın? Kafasını da kesmişsin. Ben sana yanları hafif alıver üstü de düzleyiver diye demedim mi?
+ kusura bakma ortaam, üstü ile yanları ayarlı olsun diye iyice kısalttım. Iyice görüntü bozulunca taşaklarıda alıverdim. Nereye koyim bunları.
- kalsın dayı. Boynuna asarsın. Sallandıkça beni hatırlarsın.
evlenecek kız bulamassam kızını alırım haberin olsun diye cevap verilebilir.
+yav arkadaş seninki de kes kes bitmiyor.
-abi ben sana elekrikli testere ile gel demedim mi?
sünnet gerçekleştiği zamanlarda hiçbir şeyin farkında olmayan, 10 ya da 15 sene sonra 'vay anasını' dedirtecek türden bir olay. Tabi üzerinden 15 sene geçtiği için de sadece geçmişte kalan bir burukluk olarak tarihin tozlu sayfalarında değiştirelemez sıfatıyla kalmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. Her defasında bir bardak soğuk su içilmeli ve partnere de olayı anlatıp anlayış beklemekten başka yapacak bir şey yok sanırım ya da 'bununla idare et' lafını ona tekrarlama sırası yanlış süünet edilen kişidedir artık.
güncel Önemli Başlıklar