entry'ler (35)

kate upton

tam türk erkeği hatunudur. beyaz ve son zamanlar görüldüğü üzere balık etli. e malum memesi de var şimdi hatunun. la bir de kevaşe beni var.

istavroz cikarirken elhamdulillah yahudiyim demek

tuğçe kazazın yakınlarda gerçekleştireceği eylemdir.

harita odasından harita almış nesil

harbi lan çok anlamlı bir başlıkmış. Bir denizci olarak hala harita odasından harita alıyorum. o işi bile elektroniğe döktüler. gitti canım kaliteli kağıt haritalar.

amel defterimi görmek istiyorum diyen ateist

defteri rulo şeklinde göreceği kesin olan kişidir.

tıp okumuş kızla evlenecek şanssız erkek

şanssız demek hatadır. bir kere adam kız bulmuş kız. düşünsene kız! am bulmuşun kıllısını arıyorsun derler adama. ayrıca canavar gibi meslek daha ne amk.

kaptan

en feyzli deniz insanıdır. after god derler ecnebiler. göze çok görünse de emeğini karşılığını hiç bir zaman alamayan adamdır. çok sever, sadık olanı çok sadık, olmayanı da fena piçtir. ortalama 35 yaşında kafa yaşı 55 i geçer. bir de herkese yok efendim dolmuş kullanan kişiye bile kaptan denmesi koyar bu adama.

247 milyar tl ye yapılacak olan şeyler

hatunu terkeder, adımı da tony stark olarak değiştirirdim.

gözlerinin fotoğrafını paylaşmak

yüzünün başka yerinde meymenet olmadığını düşünen insan eylemidir. bir de renkli gözlüdür kesin.

valla sanki kısa oldu idare et diyen sünnetçi

pipiyi düzgün kesemeyince azcık surdan, azcık burdandı derken küçülten sünnetçidir. Beceriksiz berber çırağı gibidir.

ikide bir toplantıya girmeli meslekler

Güverte öğrenciliği.

işe şortla gelen kız

cankurtarandır.

karadeniz teknik üniversitesi

kısaltması katü olarak yanlış bilinen üniversitedir. Yeni kazanlar bu gerçekle a kapısından girerken karşılaşırlar ve o andan itibaren o ögrencinin kafasının mezuniyete kalkmadıgı üniversitedir.

hayallerimden ibaretim

Hayaller kurup içinde kaybolan adam.

kendi entrymi kendim silerim

sözlüge bir tepkidir ve genellikle gardas diye biter. bunu diyen yazar sözlüge yeni gelmiş ve bir hevesle yazdıgı ilk entrynin arkadası tarafından begenilmeyip ''tanım yok icinde, gammazlarlar seni. silinir o.'' sözünü duyunca gurur yapması durumudur.

sınıf başkanlığına aday olup bir oy alan çocuk

kendisi oy kullanmadıysa o bir oyu herkesin sahiplenmesine yol acan durumdur. özellikle sen cık biz seni baskan yaparız konusması gectiyse.

ateşi bulan insanların ilk sözleri

elinle siper et.iki elinle siper et.

sevişme esnasında bingo diye bağıran erkek

hayatında ilk defa seks yapıyordur. bir daha bu hareketi tekrar edemeyecektir. çünkü bu hareketi gören kadın bir daha vermemek icin elinden geleni yapacaktır eger fahise degilse.

üniversite radyosunda rezil olmak

diye birşey yoktur. çünkü maksimum 35 kişi dinler o radyoyu.

bakkal olmak

aslında cok zor bir meslektir. hiçbir zaman tatil yapamazsınız.

sevgilinin doğum gününün yılbaşına rastlaması

muhteşem bir durumdur. cok fazla hediye almama ve masraf olayına girilmez.