bugün

hostes ne kadar güzel ise uçağın o kadar konforlu olacağını düşündürtür. malum hostesi seçerken bile göz zevkine sahipseniz vereceğiniz yiyeceklere ve kaliteye önem veriyorsunuzdur. atlas jet hostesleri kup kuru olur tahta gibi kalçaları dirseklerime çarpmasın diye çekerim kollarımı thy de bir hostes gördüm yemin ederim korktum bembeyazdı emo hostes olur mu diye düşündüm michael Jackson gibi zoraki beyazdı. onur jet e de bindim insan bir su verir be kardeşim her şey paralı olur mu hadi paralı olurda havaalanından daha pahalı olur mu adamın biri sigara içti duyuyorum kokusunu söyleniyorum sigara kokuyor yanımdakiler diyor ki peh uçakta yasak içemez burnun hassata bu kadar değil hayır duyuyorum kokuyu 4 saat içmemişim sonra salağı yakalıyorlar tuvalete gitmiş içmiş o hostesler bir koşturuyorlar ki uçakta sigara içmiş,sigara içmiş ne heyecanlanıyorsun len öyle eskiden puro içiyorlardı hosteslerdeki telaşı görmeniz lazım havada hoplaya hoplaya pilota koşuyorlar ispiyonlamak için verin şunların 79 lirasını sussunlar diyeceğim ama hoplamaları hoş ceylan gibi hop hop ne kadar ayıp diyorum destek için, aklımdan da şimdi tuvalete gidip sigara içsem beni nasıl ayırt edecekler diye düşünmüyor değilim wc den çıkarken püff burada sigara içilir mi hiç olmayacak iş derim olur biter.
Yalandan gülümsemesi irrite eden hostestir.
boyaların içinde kaybolan bayan vatandaş. yüzünü köpek yalasa doyar diyecek derecede boya vardır.