bugün

Malumunuz günümüzde uçak biletlerinde inanılmaz fiyat artıiları yaşanmakta ve fırsatçı firmalar doları bahane ederek uçmak isteyenleri sömürmektedirler.
Ben bu konuda reis’in tanzim uçuş noktaları oluşturup uçak lobisine gereken cevabı vermesini bekliyorum.
3. Havalimanından yapılacak uygun fiyatlı uçuşlarla hem 3. Havalimanının prestiji artar hem de halkımız ucuza uçar.
o değil de, 3. havalimanı açılışı yine ertelenmiş...

neyse geç olsun güç olmasın. zaten verilen sözlerin önemi yok nazarımızda.
üzerinde misal "istanbul büyükşehir belediyesi" logolu uçaklar ile gerçekleştirilmesi muhtemel tanzim uçuşlardır. tanzim noktalarında elemanlar belediye çalışanları olduğuna göre burada uçakları da maliyetten kaçmak için zabıtalar uçurabilir pekala. bizim bir zabıta ismet abi var adamı tanıdım tanıyalı pilot ismet derler zaten. gerçi onun pilotluğu alemciliğinden geliyor ama olsun neticede pilot işte. ilk pilot benden gelmiş olsun böylece. şimdi iş hostesleri bulmak.
Yerli ve milli sümeyyeli rümeysalı hosteslerimiz ile osmanlı mutfağından patlıcanlı bulgur pilavı ve mercimek çorbası ikramıyla ekonomik bir hizmet sağlayacağına canı gönülden inanıyorum.