bugün

pek eğlenceli gelmeyen sözlüktür. "ben bu yazarı bir yerden hatırlıyorum" çok nadirce söylenir. sözlüğe uzak kalmaktan mütevellit, bir çok yazar nicki unutulur. özel mesajlara girilmesi halinde daha önce muhabbet ettiğiniz, tartıştığınız sözlük yazarlarını gördükten sonra "bu kimdi yea?" durumu ortaya çıkabilir, mesaj atabilirsiniz o yazara beni hatırlıyor musun? aramızda ne geçti? samimi miydik? sorularını sorabilirsiniz, büyük ihtimal cevap gelmeyecektir. ara verildikten sonra bir çok yazar sözlük bünyesine katılmıştır, haxball'ın efsanelerinden de olsanız (onada ara verdiyseniz eskisi gibi oynayamazsınız) kimse sizi tanımaz, size noob diyenlere, kimsin diyenlere, "ekşi sözlüğe karşı forma giydim lan ben"* demek pek bir şey ifade etmeyecektir.

uzun lafın kısası uzun bir aradan sonra sözlük zor uyum sağlanılacak hatta eskisi gibi saramayacağınız bir yer olacaktır, inat edip bir tarafından bu eğlenceye katılmaya çalışsanız da olmuyor.

(bkz: yaşadım ordan biliyorum)

bunun yanı sıra eski tanıdıklarınızın hala sözlükte olduğunu görmek sevindiricidir ve hatta siz ara vermeden önce sözlüğü bırakan arkadaşlarınız bile geri dönmüş olabilir sözlüğe.
an itibariyle içinde bulunduğum durumdur. final zamanı akla gelen en olmadık fikirlerden sonra," benim bi uludağ hesabım vardı noldu ona yaa?" diyerek giriş yapılır,fena da olmaz.
güncel Önemli Başlıklar