bugün

Yakinda aramizdan ayrilacak kisidir.
Babayı almaya fazla zamanı olmayan kişidir.
neden ayrılsın keko esrar, kokain, amfetamin, alkol, sigara, kodein, antidepresan kullananlar kısa sürede mi ölüyor?
Tutunacak dalı olmayıp onu dal olarak gören insandır.
Bir çok bilim adamı ve doktorların uyuşturucu kullandığını hatırlatmak isterim. Ancak bu iyi bir şey olduğu anlamına gelmez kısa süre içerisinde unutkanlıklara şeker düşmelerine bayılmalara hücre yenilenmelerinin yavaşlamasına neden olacaktır. Kimyasal uyuşturucu olan hap kokain bonzai gibi maddeler vücudun çökmesine sebebiyet verir. Uzun süre kullanan bir insan dozunu ayarladığında sıkıntı yaşamaz hayatını yaşar ancak normal bir insan gibi rahatça sürdüremez. Gel gelelim gençken herkesten de çok daha iyi ve zevk ala ala eğlenerek gençliğini geçirir.
Kendisine yazık eder.
Bu illete bulaşan bi dostumdan şöyle bi hikaye anlatmıştı: benim çocukluk arkadaşım oluyor o ama benden birkaç yaş büyük olduğu için hiç idrak edemiyodum o zamanlar kullandığını.bana yıllar sonra anlattı,ot kullanıyormuş uzun zaman önce,tabii bunu halen yapıyormuş bırakılması çok zor olduğunu söyledi şu an uzun aralıklarla yapıyormuş bunu.Bir gün eroin denemeye karar vermiş. Satıcının yanına gidince parası olmayan ama eroinman olduğu için krize giren bi adam görmüş.Adamın öyle çok ihtiyacı varmış ki o an o maddeye uyuşturucu karşısında satıcıya kız kardeşiyle ödeme yapmaya bile razıymış. Arkadaşım o gün o manzarayı gördükten sonra eroin kullanmamış ama halen uzun aralıklarla da olsa ot içmeye devam ettiğini söyledi.Zor bir hayatı var. Yaşadıkları şeyleri ben de duydukça her gün daha çok şok oluyorum ama bunu yapmayıp, o hayattan kurtulmak için keşke fazlacana çabalayıp iyi yerlere gelmeye çalışsaydı, keşke ortalama bir üniversitede ortalama bir bölüm okumasaydı.uzun zamandır ayrı şehirlerde olduğumuz için görüşemesek de ileride hep yanında olucam dostum umarım seni kurtarırım bu şeyden.
gruba giriyor olabilirim.
uyuşturucu içilmez cahil, enjekte edilir.