bugün

Çiftlik evinde ölü bulunan Çinli kadının öldürülmeden önce cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı - http://www.sondakika.com/...n-cinli-kadinin-12672550/ toplumumuz tarafından ne bok.olduklari pek fazla bilinmeyen bu toplumun hiçte masum olmadığını gösteren olaylardan biri. Bunları savunanlar acaba hayatlarında bu uygurlardan kimseyi tanimismi. Önce gidin bir tanıyın nasil karaktersiz sahtekar uyuşturucu bağımlısı tecavüzcü olduklarini
Cahil picler adamlar.kadini tecavüz edip oldurmusler neyin pesindesiniz.hayatinizda bu disklerden kactane tanımızda. Savunup duruyorsunuz.cinde en pislik.isler bu adamlarda
ulan bunlardan birsuru tanıdım.inan hepsi senden.benden daha iyi yaşıyor. Sahtekarlıkta cok.yetenekliler,alkolikler,uyuşturucu bağımlısı, tecavüzcü.ben birtane bile senin dediğin gibi birini gormedim. Ne yapıyorlar biliyormusun türlük ve islam.diyip seni.beni kandırıyorlar daha iyi yaşayabilmek icin yoksa türklukmus islammis umurlarında degil. Bak.bunlari Onlari cok.iyi tanıyan biri.olarak söylüyorum.inan eger bunlari.tanisan tiksinirsin. Suriyeliler gibi ülkeden kovulması gereken bir pislik.millet.turk halkı bunlari tanimiyor