bugün

hani pusmak yoktu? anlamıştık.

burada şükrü dokuru ilk günden kapan arkadaşlara selam söylüyorum. kalanı s*erim! madem aldınız hakkını verin!

(bkz: otomasyon bana dersimi ver!)
sistemin kilitlenmesi sonucu, pek de işe yaramayacak olan durum.
otomasyonun yine açılmamasıyla insanı öfkeden deliye döndüren durumdur. üstelik olay dün basına da yansıdı. uludağ üniversitesi rezil bir ticarethane dahi olamayacak halde olduğunu kanıtladı.

harç peşin, dersi nah seçersin.

basına yansıyan olay için: http://www.olay.com.tr/Sa...=KoseYazilari&id=2090

rezilsiniz rezil!
şu an itibariyle herkesin gene çakallık yaparak sistemin kitlenmesine sebep olunan eylemdir. benimde içinde olduğum bu eylemi yapanlar değil yaptıranların utanması gereken durumdur.
boşa beklemektir. yarın ola hayrola demişler. sabah olsun da gidelim harcı yatıralım. sonrası nasip kısmet hafız.*
(bkz: ucuncu kisilere bir sey ifade etmeyen basliklar)
(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
ders listesi açılmadığı halde kontenjanı dolan dersler kısmında yaklaşık 20 ders gördüğüm durum. *
senelerdir uü de okuyorum ders secme olayı nedir bilmiyorum, hayırdır inşallah dediğim olaydır. *
Yattık ama açılmıyor ki nalet şey diyeceğimiz olaydır.
bu egitim doneminde de istanbul universitesinde okuyan ogrencilerin yasayamadıgı ekstradir.
uü otomasyonzedeler durumunun yenilenmesinden korkulmaktadır. bıktım, bezdim hülen hep aynı dert.
otomasyonun tekrar çıldırmasına neden olmuş durum. *
üniversitemizin birçok öğrencisinin şu an ki eylemidir. yarışmacı arkadaşlara başarılar diler, sayfayı en hızlı yenileyen kazansın diyorum.
00.01 itibariyle uludag.edu.tr'nin "too many connections" uyarısı vermesine yol açmış durumdur.
şuan itibariyle uludağ üniversiteli öğrencilerin kolay dersleri seçmek amacıyla pc başında ders seçme işleminin açılmasını beklemesini ifade eden durumdur.