bugün

ne yazık ki ünlü isimlerle çalışmış olması üzüntülü bir olaya dayanır. çektiği fotolar da üzgünüm ama pek başarılı değildir. hepsi aynıdır bir özelliği yoktur sadece çektiği insanlar anaaa bunu nasıl çekmiş diyeceğiniz adamlardır..bu kadar ünlü olabilmiş olması şaşırtıcıdır.
sürekli kendini tekrarlayan adam. fotoğrafları falan da birbirinin tıpkısının aynısının benzeri yani..
olacak olacak. silkelen ve kendine gel genç adam. biraz da kendini değiştirmen gerektiği kanısındayım, kanısındayız, kanısındalar. kızma. mıncırdım yanaklarından..
sürekli depresyonda olduğunu düşündüğüm genç.. bu aralar ağlayan insanların fotoğraflarını çekiyor.
hürriyet te izmir de sergi açacağına dair haber çıkmış. ne hedefliyor merak ediyorum.
1-15 nisan 2013 tarihleri arasında izmir alsancak prof.dr.türkan saylan sanat ve kültür merkezinde yapılacak olan kanser'e karşı yalnız değilsin! isimli serginin sahibi.
(fotoğraf sinema ankara) fsada fotoğraf kursuna gittiğim vakit kapıda denk geldiğim, bu çocuk kimdir acaba diye beni düşündürmüşlüğü vardı ki; sonra öğrendim ne denli başarılı biri olduğunu. yaşından çok büyük işlere ve projelere adım atmış ve çektiği fotoğraflarla gün geçtikçe hayran kitlesini artırmış. kansere karşı yalnız değilsin projesiyle babasına bu yolda destek vermiş bu yüreği büyük adam. ankara sergisinden 5 gün sonra babası vefat etmiş; ama gerisinde gurur duyacağı kocaman bir yürek bırakmış.
fotoğrafçı. henüz 1993 doğumlu olmasına rağmen zakkum, pastel, athena, direc-t gibi müzik grupları ve kemal kılıçdaroğlu, süleyman demirel, cem özer, armağan çağlayan, can bonomo, paşhan yılmazel, cengiz küçükayvaz, sinan pekinton, alper kul, nusret çetinel, kemal kuruçay, tibet ağırtan, ege kayacan, ahmet çevik gibi bir çok ünlü ismin sanat ve medya fotoğraflarını çekmiştir.
1993 ankara doğumlu sanat fotoğrafçısı.

15 aralık 1993'te ankara bahçelievler'de dünyaya geldi. ilkokul yıllarından sonra ankara cumhuriyet lisesinde liseyi okudu. bu süreç içerisinde karakalem resim ve fotoğrafçılık üzerine dersler aldı. bu alanlarda çeşitli çalışmalar yaptı.

2011 yılında "mimikler" isimli fotoğraf serisi içerisinde bir çok ünlü ismin fotoğraflarını çekti.

zakkum, pastel, athena, direc-t gibi müzik grupları ve kemal kılıçdaroğlu, süleyman demirel, sinan pekinton, cem özer, armağan çağlayan, can bonomo, paşhan yılmazel, cengiz küçükayvaz, alper kul, nusret çetinel, kemal kuruçay, tibet ağırtan, ege kayacan, ahmet çevik gibi bir çok ünlü ismin sanat ve medya fotoğraflarını çekmiştir.

portre ve kurgusal fotoğraflar konusunda her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

ekip arkadaşları ile "•rec medya" isimli bir grup kurmuştur. fotoğraf, kısafilm ve reklamcılık üzerine çalışmalar yapmaktadır.

kısafilm ve senaryo konularına ilgi duymaktadır.

son zamanlarda "kanser" hakkında toplumsal bir projeye başlamıştır.

resmi sitesi;
http://www.utkudemirsoy.com/