bugün

şu an yapılmakta olandır. 150'yi aşkın vatandaş hayatını kaybetmiş bir o kadar yaralı var, reyhanlı kan ağlıyor adam "koyduk mu?, şampiyon gittik" falan diyor. o konuşuyor diye konuşuyorum deme sus o onun ayıbı amk.
futbolun da afyon olduğuna kanıttır. acıları unutturur, bilinci devre dışı bırakır.

ediyşın: bunu da eksilemiş holigan.
bir arkadaşım vardı. babasının öldüğü gün bir galatasaraylıyla şampiyonluk hakkında tartışma yaşamıştı facebooktan. kızın babası ölmüş hala takımının derdinde. böyle de insanlar var işte. onu hatırlattı.
kanıksamak insanlığın başbelası.

ölümlere, rezilliklere sadece bakıp geçiyoruz artık. bizi kim insanlıktan çıkardı? sorusunun cevabı mühim.
nasıl olsa bize bir şey olmadı, hayatım aynen devam ediyor, götüm kuruda oohh miss düşüncesindeki yavşaklara has olay.
korna çalıp bağıra bağıra gezmenin bir alt evresidir. şükür ki genel olarak öyle bir şey yok ama tek tük el kornada sevinç çığlıkları atan dallama geçiyor. ben utanıyorum burda. yazık.
(bkz: utanarak başlık açmak)
ölenlerin yaralananların üstünden ben çok duyarlıyım reklamı yapmaktan daha insancıl bişey.
güncel Önemli Başlıklar