bugün

yolda gördüğüm zamanlarda uçan tekme ile etkisiz hale getirdiğim koca götlü vatandaş. tüm vücuduna yayılmış olan yağlarını sergileyerek; sadece erkeklerin değil, tüm mahlukatın göz zevkini bozmaktadır.

şimdi sıfır beden hatun ile balık etli hatun arası diye tabir ettiğimiz kesimin dekolte elbiseler tercih etmesinde herhangi bir sakınca yok. bunlar çok güzel hareketler. insanın göz zevkine hitap eder, estetik açısından hoş bir görüntüdür. hani elini uzatıp dokunmak istersin ya, onun gibi işte. adamın ruhu okşanır. aslında okşanmayı falan sevmem. okşamayı severim ama bahsettiğim bu eşsiz tablo karşısında insan bazı ödünler vermiyor değil. daha vermedim ama, seneye.

ancak, götü ve göbeği istiap haddini aşan bir hatunun açık seçik kıyafetler giymesini insanlık ayıbı olarak görüyorum. lan harbiden görüyorum yaa. 1.60 boy, tahmini olarak 90 kilo ve tempra kasa görünümlü bir şişman hatunun; vücudunun en iğrenç bölgeleriyle göz göze gelmekten tiksiniyorum. midem bulanıyor, bazen gırtlağa parmağı takıp kusarak rahatlıyorum vallah billah. o ne kadar berbat bir tablodur arkadaş. vallahi aseksüel yapar adamı. ama daha olmadım, kuş ötmezse o zaman.

tabii bu kadar kötü bir senaryoyu gözünüze gözünüze soktuktan sonra hazırlıksız yakalanacak değilim. torbalar koltukların altındadır arkadaşlar. hani belki kusmak icap eder falan. tedbir. kıble.
yiğidin malı meydanda olur.
neden utansındır.uuff bıngıl bıngıl pek güzel olur kimileri.
Löpürdektir o löpürdek.
meme çatalını gösterip garip hülyalara götüren kadındır. bazı anlar vardır muhtaç olursun onlara.