bugün

şakirtinden kemalistine herkesin sekse doyduğu çapkın site.
finallere çalışsada hocaların illa bir yerden götlük yapacağını bilen yazarların şu an online olduğuu sözlüktür. * *
sol frame nde atatürk ve kürtlerle ilgili daima bir iki başlık bulabileceğiniz sözlük.
açılan başlıkların çoğu da çok yüzeysel kalmakta sadece başlık açmış olmak için açılan başlıklardır.
(#10386415)
Bulunma hali olan "-de"nin ayrı yazıldığı bir entry'i haftanın en beğenilenlerine sokmuş sözluktür. Gözden kaçmış olabilir, insanlık halidir. Kimse de demedi mi aga bu nedir?
sol frame'de nedense son zamanlarda fazla dini baslik barindiran sozluk. **
uzun zamandır yazmak için girmediğim, arada bir şükela butonuna basıp entry okuduğum, siktiriboktan yazarlar yüzünden benim için ikinci plana düşmüş sözlük. kapitalist bakkal ın yazdığı ve en beğenilenler arasına giren yazıyı okuduktan sonra ben de bi düşündüm. geçen haftanın en beğenilen entryleri listesine baktım, okudum teker teker hepsini. afedersin ama çoğu yarak gibi, bunlar mı amına koyim en beğenilenler? kapitalist bakkal ın dediği gibi sözlüğün kendini gözden geçirmesi ve temizliğe acilen başlaması lazım. yazanları değil, bunları beğenenleri temizleyin aga.
gördüğü her yedinci nesli, çömez sanan gammazlarla doludur.

sözlük formatını öğrenmeden gammazlık yapma çocuğum. sen, sözlük nedir bilmezken, ben ekşi sözlük'ün tozunu attırıyordum. uludağ sözlük, entry ve yazar mezarlığı olmuştu zaten. gammazlar da, bundan öte bir şeye yaramıyor burada. yazık !
içimin pek bi ısındığı , düşüncelerimi rahatlıkla paylaşabildiğim ortam.
insana unutmayacağı anlar,hayatlar,insanlar yaşatan ulu sözlük. *
mobil sitesi guzel olan sozluk.
rollerin önemli olduğu sözlük.
bağlantımda bir problem yoksa ve girmediğim uzun zaman zarfında serveri boku yemediyse bu gece sayfa yenilemesi kağnı gibi ilerleyen web sitesi.
genel olarak sadece yazıp hiç okumayan yazarlarının sıkça yazmış olmak için entry yazdığı ama çok az entry okuduğu sözlük. tam tersi olsaydı kalitesinin yüksek olacağı ile ilgili şüpheye yer yoktur.
oylama konusuna acilen çözüm bulması gereken sözlüğümüz.
gönül borcuyla ve bir iki sevilen yazar için yazılan sözlük. ne kadar kızsak da, eleştirsek de, uludağ sözlük bağımlılığı bir başkadır. tüm büyük sözlüklerde yazdığım halde, uludağ'ı ihmal etmem. diğer sözlüklerde yazan uludağ sözlük yazarlarının uludağ'ı mutlaka açıktır. şu bir gerçektir ki; eğlencenin adı uludağ sözlük'tür. eleştiriyoruz ama keyfimiz yerindeyken de, uludağ sözlük'ü böyle kabul ediyoruz ve eğleniyoruz.

tadı giderek kaçıyor. bir entry'mde "orospu" sözü geçti ve küfür, hakaret, ağır argo nedeniyle silindi. tanımımı yaptıktan sonra kurduğum cümle, yaklaşık şöyleydi; "hayal kırıklığına uğramasın orospu."

biz ne yazacağız uludağ sözlük? yazamayacaksak eğer, niye "orospu çocuğudur." diye tanım yapılan entryler duruyor? ben bu tarz tanımları gammazlayacağım artık. silecek misiniz? ben, kişiye mi hakaret etmişim? medya ünlülerine direkt hakaret eden tanımlar dururken, ben, kankasıyla küvete giren isimsiz kız için tanımımı yapmışım ve "hayal kırıklığına uğramasın orospu." demişim. "orospu çocuğu", "pezevengin oğlu." gibi tanımlar niye duruyor o zaman?

sen çok yazar kaybedersin uludağ sözlük. "bir yazar gider, bin yazar gelir." dersin ama o kadar kolay değil. ben, uludağ sözlük'ü uludağ sözlük yapan ve terk eden yazarların bomboş profillerini gördükçe gözlerim doluyor da, sen nasıl üzülmüyorsun? bin yazar gelir ama halâ unutulmayan yazarların var senin. onların yerine yenisini koyamadın. koyamayacaksın da.

yazarlarına bir dönem iftira atıldı, nick altlarında rahatsız edildi. sen bu rahatsız edenlere göz yumdun da, karması tavan yapmış yazarlarını elinden kaçırdın. koruyacaktın onları, sahip çıkacaktın. senin kaçırdığın yazarlar, ekşi sözlük gibi kalabalık bir sözlükte bir haftada sivrilecek kadar yetenekli. her şey tıklanma sayısıysa eğer, bir gün o da azalır.

yıllardır sözlük yazarlığı yapıyorum ve bir kez bile çaylak olmadım. bilgisiz gammazlarının saygısızlığına dur de artık. entry'mde "orospu" yazdım. ağzıma kırmızı biber sür bari.
sevdiğim ortam. niye çaylak oldum bilmiyorum ama seviyorum burayı. enteresan bir sıcaklığı var.
neyse artık, tekrar yazar olmak dileğiyle diyelim.
hayatımda gördüğüm en iş bilmez, en baskıcı, en adam sendeci, en iki yüzlü moderasyon tarafından yönetilen sözlüktür, ve evet işbu entry bir çaylak tarafından girilmektedir.
benimde içinde bulunduğum ve ortamında olmaktanda hoşnut olduğum...platonik aşkımı şiirlerimle..sözlerimle paylaşıp binde birde olsun bir nebze olduğum güzel bir sosyal paylaşım sözlüğüdür...
uyumayan sözlük. *
keşke kurulduğu günlerden beridir bu sözlüğün içinde olsaydım, üye olsaydım, birçok daha entrymin olmasını isterdim....
tabi ki o değilde finallerim var ve ben uyamaıyorum stresten of of biraz sonra uyuyacağım iyi ki sınav 17 de diye düşünüyorum....
gelen 8. nesillerin kendileri yardımıyla gelişeceğini sandıkları sözlük.
hergün zallama çay içerek zevkle okuduğum sözlük. harika, über insanlarla dolu.*
uludağ sözlük: hede hödö, kemalizm, dincilik, şakirt, kemocan, aşk, zall, eski sevgili, meme, göt, pipi, rte, nihat doğan, fethullah gülen, kılıçdaroğlu, sirkeci, futbol, lost, aptal tv dizileri, kürt, trol, pkk, alevi, sünni, bi siktirgit çay koy, hede hödö.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=21612620
budur;
(bkz: muhteşem yüzyıl/#10486061)
güncel Önemli Başlıklar