bugün

Erkeğin kaşarı kadının kaşarından daha tehlikelidir.
hakikaten 2015'de patlamayan mı var amk? biraz daha ipucu verebilir misiniz sayın yazar?
bi klüp açsınlar bence. kaşar olmak iyidir. evet.
başlık ayrı bir rezil, tanım apayrı.

ulan ne kadar basit insanlarsınız siz. biliyorum ayrıca ergen ve zavallısınız da. ne demek şimdi bu? var mı farklı bir açıklaması bu ithamın? hayal dünyanızı sikeyim sizin.

pejmürde pezevenkler, insanlar sırf eğlenceli vakit geçirmek amacı ile burada bir şekilde goy goy yapıyor.

herkes bunu farkında, şimdi nasıl oluyor da bu tür söylemlerle kendince eğlenmek isteyen birine bu şekilde hakaret edebiliyorsunuz? nereden buluyorsunuz bu cesareti?

hiç düşünmüyor musunuz söylediğiniz sözlerin nereye varacağını? sikikler, bu kadar kolay mı bir insanın namusunu o kahverengiye dönmüş dilinize dolamak?

"kaşar"mış, ulan insanların namusuna dil uzatanlar mı kaşar, yoksa kendince eğlenen biri mi? soruyorum size? tabi ki insanları bu şekilde yaftalayan, namusuna dil uzatan enikler. hatta kaşarlık bile az gelir bunlar gibi yarakları tanımlamaya!

şerefsizsiniz siz oğlum, şerefsiz! en hafif tabiri ile!
bireysel hak ve özgürlüğüme fiziksel bir saldırı olmadığı müddetçe bence mahsuru yok dediğim olaydır. isteyen kaşarlık yapabilir. bırakınız yapsınlar.
seviyorum bu tatlı gerginliği. dövüşsenize birazcık daha.