bugün

hadi erkekleri anladım. onların iffetten, terbiyeden, ahlaktan yoksun yazılarını her interaktif sözlükte görmeye alışkınım. onlar artık eskisi kadar rahatsız etmiyor, kurcalamıyor kafamı. şu ülkede var olan interaktif sözlüklerin %90'ında bu var. cinsel içerikli konular enine boyuna çekiştirilir. tartışılır. tamam, cinselliği konuşmak ayıp değildir. ama edebince konuşmak. bu arkadaşlar vıcığını çıkartıyorlar. en olmadık tezlerle çıkıyorlar karşımıza. nedir bu rezalet, nedir bu pişkinlik diye soramıyoruz artık. dedik ya, alıştık! en azından ben alıştım. benim gibi birileri daha vardır, buna eminim. illet etmiş birileri.

bunu normal sayalım. erkeklerin iğrençliklerine ortak olan bayanlara ne demeli? hiç mi iffetten nasip alamamış bu insanlar, hiç mi adab/edep kazanmamış şu ömründe. okuduğu yazarları reklamize edip, hayatı eleştiri/muhalefet yaşam tarzından ibaret sayan, kendilerini %100 donanımlı sayan bayan arkadaşlarımız bu iğrençliklere ortak olmayı nasıl başarıyorlar? halbuki sokrates ne diyordu? "ahlak, kişinin maddi ve manevi dolgunluğuna bağlı olarak yükselir veya iner." madem bu kadar kendinizi entelektüel görüyorsunuz, bu iğrenç yatak odası muhabbetlerini neden ka'le alıp olmadık söylemlerde bulunuyorsunuz? hoşunuza mı gidiyor? ah, ne kadar da acı!

bir bayan hiç yakışmıyor!
(bkz: hadi ordan seksi)
erkek yapınca "erkektir her haltı yer", kadın yapınca iffetten yoksun görülür.

zihniyetinizi yiyeyim sizin.
(bkz: bize bir şeyler söylüyor mahmut bu köpek konuşuyor)
(bkz: atın şunu dışarı)
(bkz: caps yok mu caps)
(bkz: sazan avı)
amaç bayan yazarları ortaya çıkarmaktan başka birşey değildir. merakla beklıyoruz.
(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
(bkz: sanal ortamda iffet aramak)
(bkz: kadın yazar olduğunu öğrenince ne oluyor)
(bkz: bir inci sözlük olarak uludağ sözlük)
sanal ortamın bir çeşit prezervatif etkisine sahip olduğunun bilincinde olmayan yazar söylemidir. klavye şovalyeleri, sanal alem delikanlıları, sol frame kaşarı yazarlar hep bu prezervatifle korunma yolunu seçen tiplerdir. bu bakımdan böyle bir ahlak çığırtkanlığının lüzumu yoktur. kızlarımız taşı gediğine koyar çoğu zaman. edeplidir sokakta. hanımdır kızlarımız. lütfen.
(bkz: erkekse eksile bayansa gammazla mı diyem ne diyem)

cinsellik ülkemizde bu kadar gizli gizli konuşulan bi konu olmasaydı, insanlar içlerindeki patlamaları böyle platformlarda dile getirmezlerdi. en nihayetinde konuşula konuşula gün gelicek ve eskiycek manası, o zaman normal olucak sexten bahsetmek... ama şimdi insanlar oynayamıyor yeri dar, işte patrona fantazilerini anlatmak zor olsa gerek bir er kişi için o sebepten en geniş meydan burası döktürecek haliyle... bir yazar olarak da aşırı bulunanı gammazlayarak olayın çözümüne katkıda bulunmak herkeşleri görevi...

ayriyetten cinsellik n.ş.a * bir dişi ve bir er kişi ile icra edilen bir olgu olduğundan bu konuda konuşmak her iki tarafa da eşit düşmez mi? düşer düşer...
iffetli olmanın kriterleri tepeden tırnağa kapanıp, baştan çıkarıcı makyaj yapmak, bekareti koruyorum diye götten vermekse iffetsiz ol daha iyi be kardeşim.