bugün

Ya beyler şu tip tuhaf ve ego toplarının böyle bir yerlerini arşa dikiyorsunuz ya daha da bir şey demiyorum.

Anlayın işte, böyle insanların ellerinde sadece dişilikleri var. Başka hiçbir şey değil. Tamam, kiminizin elinde de sadece penisi olabilir ama Yavşanacak insan var, yavşanmayacak insan var.

Lütfen ama şu başlığı açma hakkını, rahatlığını görememeli. Yazarın şahsına yönelik söylemiyorum, temsil ettiği profile ilişkin söylüyorum.

Neyse, değmez ama neyse.
vay arkadaş neler dönmüş yaa dedirten yeni bir ifşa konusudur. marcus un entrysini okuyunca aklıma "oha lan yoksa ? marcus ?? " düşüncesi geçti. yazdığına da katılıyorum ama marcus kusura bakma dostum engel olamadım bu minnak düşünceye *

birileri çıkıyor sabahtan akşama kadar meme de meme meme de meme diye geziyor. bakıyorsun peşinde onlarca sözlük yazarı. yok kutsal meme yok kutsal g.t diye geziniyorlar. evvelden defalarca rezillikler yaşanmış iken daha adını bilmediğin sıfatını görmediğin bir insan varken karşında üstelik. ne bileyim birkaç erotik gif birkaç ses kaydı falan atılınca her şey rayına oturuyor galiba. kimseye akıl vermek haddime değil herkesin kendi aklı fikri var elbette herkesin kendi hayatı ne isterse yazar ne isterse yaşar. ancak bazı şeylerden ders alınabilmesi de gerekiyor.
başlığı açanın türkçe hocası yerinde ters dönmüştür, evladım abaza bir etnik etikettir, doğru kelime "abazan"dır diye.
(bkz: hergele kutay)

bu başlığa yazarken dikkat etmek lazım. savunmaya geçen erkek, olayın diğer tarafı gibi duracaktır çünkü. tabi benim gibi doğasını kabul etmiş bir barzo için böyle bir sorun yok. hehee.

şey gibi mi oluyor arkadaşlar?

habeş maymunu: .. nolu entrynize bayıldım yahu. aklımdakini yazmışsınız direkt. (saat 17:03)

küçük hanım: yaa off evet teşekkürler. kuantumdan habersiz habeş maymunları atıp tutunca delirdim, yazıverdim. (saat 17:05)

habeş maymunu: fakat fena sevişirim. bir saat diyorum. yorulmam ya. ritmik. (saat 17:06)

hayatın olağan akışına göre değerlendirdiğimizde, ince ince döşenen yolların sonunda muhabbet buraya gelmiş. taraflar bir hususta anlaşamamış ve iş afişe etmeye gelmiş.

erkeklerimiz abazan. bunu biliyoruz. hanımlarımızın durumu nedir?

ya bir de genç arkadaşlarıma önerim, alemin keser sapını görmeyen kendi ekmek bıçağını balta sanırmış. şu performansınızı övmekten vazgeçin amk. biliyorsunuz performans geçici, klas kalıcıdır hehehe.

ps: habeş maymunu olduğum doğrudur ama vallahi bu olaydaki ben değilim. barzo dayanışması denen bir şey var usta.
“biz bilmiyoruz sanki senin de 45 saniyede boşaldığını”

Tecrübe konuşmuş.
çoğunluğunun Karaçay-Çerkesya, Adigey ve Abhazya'da yaşayan Kuzey Kafkas halklarından geldiği erkeklerdir.

Vikipedi yalancısıyım.

Ama abazan derseniz işler değişir...
benim o kisi abazayiz hatta ailecek 1000 yillik bir tarihe sahibiz abazalikta rusya ile gurcistan arasinda kaliyoruz baskentimiz suhum akua senin anlatmak istedigin abazanlik ise ya yanlis basliktayim ya da sen de birseyler hatali.
Tengir budun.

Ben bile yazdigima inanmadim. Sımayl.