bugün

allahım, allahım, allahım!
siktiiiirrrrrrrrr.....(türkiyenin eleneceği duygusunu yaşayan ben) son 1 saniyeye kadar,
........ gitt sırbistannn son saniye ve ilerisi.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1280579203.swf
keremin üçlüğüyle havaya zıplayıp kucağımdaki laptopu yere düşürmek.Helal olsun onlar için.
"allahı'ım çok teşekkürler,çok çok!.."
a k sırpları sizi;

babam.
attııık ya attıııık attııııııııııkkkkk!!!!!! KEREEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMM!!!!!!!!! diye bağırıp maçın bitmediğini duyunca fener gibi olmayalım allahım lütfen lütfen diye yalvarırken sonra semihhhhhhhhhhh semiihhh diye avazımın çıktığı kadar bağırdım.
kazandık kazandıııııııık kazandıkkkkkkkkkkkkkk! diye bağırdıktan hemen sonra dört kişi sarılıp yumak olduk ve kafamız tavana değene kadar zıpladık...

korna sesleriyle cama koşup bayrağı astık ağlayarak... helal olsun türkiye, helal olsun...
malum el hareketi.
teşekkür ederim allahım , teşekkür ederim allahım diyerek kanepeye çıktım.
ve block geldi semih erdeeeeen diye bağırdım. ama bütün maç boyunca. eski maçlardan kalmış.
(bkz: helal olsun)
yok böle bişiiii yok böyle bişiiiiii! yendige yaa!
televizyon radyo gibi aletlerin sesini son ses yapıp üstüne bir de kendimin sevinç bağrışları:)
sukur secdesi yapmak.
amugaaa koyduk bulent basgaaaannnn.
kerem tunçeriyle kalkıp semihle oturduk saolsunlar.
lan noldu top nerde? (4 saniyede ne yapılır yaa derken...)
On ikinize de kurban olurum laaann...
işte budur,helal olsun size.
gulp gulp heyooooooooooooooooooooooooooooooo
işbu entrydeki gulp gulp babanın erken davranarak kızının uzerine atlaması ve boğazından tutup zıplamasına eslik etmesini sağlamaya calışmasından kaynaklanmaktadır. o sevinçle boğulsam kaç dakika sonra farkına varırdı merak etmekteyim.*
içmiş gibi camdan sokağa 'sırbistanın kasabı olduk amına koyim' demektir.
finaldeyiz...
ben demiştim.
(bkz: #9351560)
"dream team" bizizzz laaaaan, biziiizzzz!!
güncel Önemli Başlıklar