bugün

(bkz: sanırım federaller peşimizde)
gereksiz eylem yönlendirmesidir. yedekleme yapılmasın, tüm yazılanlar silinsin. sonra "bilgi içerikli entry girilsin" diye gaz sancısı çekenler patlasın amk. böylece bu sitenin sadece hoş vakit geçirmek için olduğu gerçeğini kabullenirler.
vallaha isyan çıkartırım, o kadar dirsek çürüttüm ben bu sözlüğün başında, kaç yılımı verdim, ne sevgililerimi yazdım, ne hüsranlarımı, ne boynuzlarımı, hepisi gidecek mi yani, vallaha kırarım bu alemi, bir şey yapılmalı, tırsıyoruz, çekirdek yerken bile keyif alamıyoruz, su içerken.. sesimizi duyun acilen!
bir daha yazarız no problem.
(bkz: iki de şekerli kahve lütfen)
fena bir istek değil lakin saçma sapan şeyler yazıyoruz zaten, bunların yedeklenmesine gerenk yok.

(bkz: bir kesme işareti vardı ne oldu ona)
Gereksiz bir istektir.

Biri kalkar yazdıklarımızı 100-200 yıl sonra okur, benim gibiler yüzünden çağımızın insanlarına " ne kadar malmış lan bunlar" denilsin istemiyorum
Benim acımdan Ekşi'deki gibi tek bir butonla kendi entrylerimizi yedekleme imkanı isteğidir.
ekşideki yedekleme formatıyla entryleri direkt instela'ya aktarmak mümkün örneğin. Buradan ekşiye ve instela'ya aktarma imkanı da güzel olurdu.