bugün

an itibariyle sözlüğün akil adamlarından biri olan oytunkaran tarafından başlatılan kampanya. sözlüğün özelliği olan yazı dilidir. yazı dili harici her türlü şaklabanlık zaten bozuk olan düzenin iyice bozulmasına neden olacaktır. kezbanlar birbirlerinin nick altlarına sesli entrylerde yapışık yapışık entryler okuyacaklar. tehlikenin farkında mısınız? ben farkındayım. uyuma ulu sözlüğün değerli yazarları. adı üstünde bizler burada yazarız. saçma sapan sesli entryleri duymak zorunda değiliz. bir fotoğraf atma furyası geldi geçti sözlüğe verdiği zarar ortada. zaten ortam bozuk yıllardır aynı terane. bir iki kezban sırf istiyor moderatör kankalarına özelden yürüyüp bu özelliği açtırmak için uğraşıp başarılı olsalar da buna bir dur demek görevimizdir.

ayrıca anket düzenliyorsunuz, anket sonuçları ortada görmek isteyenler tıklasın;

https://anket.uludagsozluk.com/s/12281/i/

267 oy ile sesli entry ile uğraşacağınıza adam gibi şeylerle uğraşın şıkkı önde ondan sonra gelen şık ise

hayır, girmem şıkkı tam 170 kişi.

evet, gireceğim şıkkı ise 107 kişilik bir azınlık. toplamda istemeyenlerin çoğunlukta olduğu bu özelliği ısrarla getirmek. bir kaç kezbanın gönlünü yapmak modların kendi keyfi yönetimidir. çaylaklıktan çıkacak kezban o bet sesiyle bono çoylok yoptolor diyen o iğrenç sesini duymak istemiyoruz.

kısa ve öz olarak sesli entry duymak istemiyoruz. destekleyecek arkadaşları bekliyoruz. bana bile uzun entry yazdırdınız allahsızlar. evet.
istemeyenlerin yapması gerekenler.

1.adım : ekranın sağ üstündeki profil resminize tıklayın
2.adım : açılan pencerenin en altında "çıkış" yazısı var, ona basalım.

tebrikler.... artık sesli entrylerden kurtuldunuz.. hadi güle güle.
Demokratik haktır.
Sandıktan çıkan sonuca saygı duyulmalidir.
istemiyoruz...
sonuna kadar destek verdiğim kampanyadır. zaten sözlük tat vermemeye başladı.
umrumda değil kardeşim kim ne halt yerse yesin.
Anketten çıkan sonuçtur. Evet.
yarın hayırlısıyla başlayacağım uygulama.
Istemiyosan sesli entry girmessin, duymak istemiyorsan acmassin, bir zarari yokki dedirtir.
Oytunkaran'ın hayır deyip itiraz ederken çok tatlı olması durumudur;

itiraz Ediyorum!
https://clyp.it/txcsmaw4
görsel
Anket mi yapsak tekrar.
0:00 0:31
0:00 0:31
güncel Önemli Başlıklar