bugün

kimseye hakaret etme niyetinde değilim, yanlış anlaşılmak istemem fakat tam apartman kapısından çıkmış, kaldırımda bekleyen çiçekçiye selam verdikten sonra aklıma geldi ve tekrar eve döndüp sözlüğe login oldum. günlerden en şehvet dolu, en cinsellik kokan pazar gecesi veya herhangi bir gece sözlükte zaman öldüren insanlar boş insalardır. hemde an itibari ile yüzlerce kişi.

canlar cicişler yapmayın etmeyin. eminim hepiniz gencecik insanlarsınız, böyle seks kokan bir akşamınızı sözlükte geçirerek heba etmeyiniz. yanlış anlaşılmasın; bilgiye aç, iliklerime kadar okuma isteğiyle dolup taşan bir bireyim. uludağ sözlük benim için adeta avrupanın parlayan yüzü fakat dışarıda bafilenmeyi bekleyen binlerce genç vucüt varken an itibari ile bu platformda bulunmak gerçekten boş. sözlüğe girip tespit yapmayın demiyorum, hobi olarak yine yapın ama bunu bir istikrar abidesi olarak yapmayın. çılgın hause partyleri, konsept partyleri, hayvanca sevişilen taksim geceleri, entelektüel ortaköy buluşmaları hali hazırda beklerken biraz kendinize zaman ayırın. enjoy herkese.
iliklerine kadar boşalmıştır bazıları. yazmıyorsak da bi sebebi var ulan.
(bkz: kerneller çogalıyor)
bazı zamanlar (misal bugün) bırakın zaman öldürmeyi, bu aktivite bütün günü öldürmeye kadar gidebiliyor. ben şahidim. vay şu başlığa yazayım vay şunu okuyayım vay oylandım mı şu 'ben'e yine tıklayayım derken bir bakmışsın koca pazar günü bitmiş. ne hastalıkmışsın sen sözlük.
(bkz: Benim pipimin derdi sanamı düştü)
(bkz: bir asosyalin çığlığı)
(bkz: hadi şimdi siktirol)
(bkz: aseksüel) bir topluluk içinde olabiliriz amcoğlu
(bkz: sen de onlardan birisin aslanım)
güncel Önemli Başlıklar