bugün

az önce, sesli entry anketini, görmem ile birlikte, beynimden vurulmuşa döndüğüm anket.

bir insan, sesli entry niye ve niçin girer arkadaş. adı üstünde interaktif sözlük burası, bizler hem okuyucu, hemde yazarız. adı üzerinde yazar. bizler yazıyoruz adı üzerinde yazmak. şimdi bir de son günlerde, e-kitaplar moda, e-kitap üzerinden örnek vermek gerekirse. bir insan kitabı eline almak ister, o kitabı elinde hissetmek, o kitabın kokusunu duymak ister, böyle örnek vereyim. bu sesli entry uygulaması da bana aynen e-kitap uygulamasını anımsatıyor. kardeşim sesli entry girmek de ne, ben yazacağım, kelimeler ile oynayacağım, kelimeler ile dans edeceğim, sözlüğe girme amacım bu benim.
bi uygulama konmak istenmiş eyvallah, buralara kadar sanal alemde ilerlediysek az çok idrak yeteneğimiz var demektir. ister kullanır ister kullanmayız.
benim anlamadığım yazarların bu konudaki reklam çılgınlığı. bana göre bu zaten uygulamanın değil, kendi reklamını yapma arzusu.

arkadaşım sizin hiç mi konuşacak kimseniz yok şu hayatta? hiç mi bir arkadaşınız sizinle ilgilenmiyor? bir çay kahve içmeye bir film izlemeye davet etmiyor?

sesli entry girin eyvallah da. bunun savaşcısı olmak neyin tatminsizliği?
güncel Önemli Başlıklar