bugün

uludağ sözlük'ün değerli yazarlarına tarafımdan gönüllü olarak ücretsiz muayene yapılacaktır.

sorular ve cevaplar sadece özel mesaj ile yapılacak, hasta gizliliği gözetilecektir.

aile hekimiyim. her ne kadar gerçek muayene gibi olmayacak olsa da yazarlara yardımcı olmaya çalışacağım. reçete verilmeyecek, ilaç reklamı yapılmayacaktır, sadece öneri sunulacaktır. bununla birlikte önerilerimden doğabilecek herhangi bir sorunda hiç bir yasal sorumluluğu da kabul etmediğimi belirtmek isterim.

şimdi özelden sorularınızı alayım.

not: troll yazarlara muayene yapılmayacaktır.
kardeşim hiç uğraşma. böbrekleri paket yapıp verelim.
(bkz: çocuk doktoru)

sözlük popülasyonuna göre, buraya lazım olan uzmanlık budur.
sen iş yapıyon gardaş?
Sırtım ağrıyor doktor ölcek miyim? Bi de dirseklerim çürüdü.
regl dönemimde çok şiddetli baş ağrısı çekiyorum. magnezyum takviyesi de alıyorum ama pek faydası olmuyor sebebi ne olabilir ?
görünüşe göre ta*ak muhabbetine gidecek muayenedir.

aquila non capit muscas böbrek işine henüz girmedim, inşallah yakında gireceğiz ona da. *
farkbuddy profesör değilim ama hastam çok. *
0fu0 ergenleri pediatriye sevk ediyorum. *
suskun narsist narsizmi acilen bırakman lazım.
baktim 3 dk kaldi attim meydanda muayene olmaz, özele gel.
scarlett ohara özele lütfen.
valla daktır tebrik ediyorum. hastaya 8 dk ayıramıyoruz muayene sırasında. sende pek hasta yok anlaşılan.
akşam mesaisi de olan polikliniktir.
Haşimoto tiroidi de henüz troid bezi işini görürken ilaç başlanmalı mı sizce?
Aynı hasta için Vücut sadece triod bezine mi saldırmıştır yoksa böbrek üstü vb bezlerin de takibi yapılmalı mıdır?
icini oldugu gibi doken adam

götündeki ip belli bir süre sonra kendisi düşmediyse, acile git aldır. özelden yazın dedim o kadar ama kıl dönmesi oldun sanırım geçmiş olsun.

yazasim gelince ruzgar durdu

anlamadım birader.
bu saatte evinde aldıracak değil herhalde. dikişin aciliyeti enfeksiyon kapabilecek olmasıdır.