bugün

evet efendim...

uludağ sözlüğü ben tüm sözlüklerde savunduğum gibi savunulacak bir yanının olmadığını yani bu savunulacak kötü, yanlış bir özelliğinin olmadığını söylediğim gibi dürüst, kaliteli, hızlı çalışan uludağ sözlük moderatörlerinin de gerçekten çok delikanlı, tarafsız, objektif bakış açısıyla yönettiklerini düşünüyorum.

yazarlarla birebir ilgilenmek olsun, karşılıklı hoşgörü, saygı ve sevgi çerçevesi olsun hiçbir sözlükte bu bağlılığı göremiyorum. mesela salca benim facebook um da ekli, aile dostumuz. ordan onla türlü türlü şakalar yapıp gülüyor eğleniyoruz, arada sırada dürtüyorum.

zall desen keza hiçbir özel mesajı cevapsız bırakmayıp elinden geldiğince yardımcı oluyor, adıma açılan onlarca mahkemeyle uğraştı, allah bin defa razı olsun.

moonlight sonata desen beni birkaç defa adresimin bulunmasından tehdit edilmekten kurtardı. birbirimize facebookta maniler yazıp gülüp eğlendiğimiz bir aile dostumuz.

malzeme desen onun da çok iyiliği dokundu allah razı olsun. sil dediğimi çaylak etmedi şimdiye kadar.

yani herhangi bir probleminiz olduğu zaman hızır gibi yetişirler allah razı olsun. ne wondrous, ne ssg gibi kendini beğenmiş değil hiçbirisi. çok seviyorum hepinizi arkadaşlar ya.
ellerinde, kollarında derman kalmayan bir boksörün, can havliyle rakibinin kulağını ısırması kadar delikanlı olmaktır.

Ölmek için doğmaktır.
tüm moderatörlerin mütevazılığını konuşturduğu gerçekliktir. hiçbiri yorum yapmamıştır.
yazarın yıkama yağlama sanatını konuşturmak suretiyle sözlük moderasyonu hakkında görüş bildirmesidir.