bugün

çoğu kaşar ancak bunu belli etmiyorlar gibi..
bekaretten bahseden yazı yazıyolar,
seks ile ilgili yazı yazan erkeklere abaza diyolar,
ama kendileri de ara sıra o tarz yazı yazıyolar.
bakıyosun yani dn öpülesi yerler başlığı, sevgiliyle uyumak başlığı ve bunun gibi başlıklar hep sözlükteki kaşar kızların yazılarıyla dolu. komiksiniz ya. burda herkesin kimliği gizli ama siz yine de sanki sözlükte mahalle baskısı varmış gibi davranıyosunuz.
kezbanlar.

not: kezbanım.
dahil olduğum gruptur. Hepimiz güzeliz bok atıp durmayın.
kültürlü olduklarını umduğum kızlardır kendileri.
espri komiklik şakalar yazarsın.. sadece geyiğe vuruyor, baydı ama, snn be slk.. derler.

salt bilgi yazarsın.. tematik giriyor, sıkıcısın, snn be slk.. derler..

film tiyatro müzik falan yazarsın.. entel gözükmeye çalışıyor, snn be slk.. derler..

yaşanmış bi'şeyler yazarsın.. hayat hikayesini anlatıyor.. snn be slk.. derler..

duygusal bi'şeyler yazarsın.. adam aşık beyler, snn be slk.. derler..

yazmazsın.. msglsn snrm bn ytyrm sna ii eglnclr.. derler.
Çoğu yardım sever ve güzel kızlardır. En azından içleri güzel.
erkek gibi konuşarak çekici olabileceklerini düşünen hatunlardır.
(evet, fena halde bir genellemedir istisnalar sıyırsınlar kendilerini aradan.)

arkadaşım neyin peşindesiniz anlamıyorum ki!
kadın üslûbu denen bir şey vardır. sürekli erkek gibi küfredip konuşarak neyi amaçladıklarını bir türlü çözemedim ben bu hatunların.

(bkz: ulan)
(bkz: sikik)
(bkz: vay amk)
vs.

bari yapabileceğin eylemleri küfre dök.
bu nasıl çirkin bir üslûptur yahu! gördükçe sinirlerimi zıplatıyorlar.

tamam, anladık cool ve delikanlı hatunlarsınız da o iş böyle olmuyor işte.

bunlar hep çağdaşlığı bir tarafından anlayanların eseri.
(bkz: reserved)
önlerden yer kapılması gereken başlık.
Ben değilim.

Maksat Reserved.

Degerlenir belki buralar.
at ve silah ile tamamlanması gerekir.
erkek yazarların afedersiniz itin götüne sokmaya çalıştığı grup. ben de içlerindeyim. kezban diye entry girenlerin geneli özel mesajla ' ben sni çok merk ediorm ylnz.)) ' der. işin tuhaf tarafı bunu hiç muhabbetiniz olmadan söylemesidir. kilo başlığına yazarsınız yarısı erkek tavlamak için yazdın derken diğer yarısı oha çok iyiymiş kilon ee napıosn nerdensnn der genelde.
halbuki ben kendi adıma istiyorum ki burda kızlı erkekli entryleşelim yeri gelsin güzel seviyeli sohbetler yapalım. kafalar uyarsa arkadaş olalım. ama aşağılayıp özelden yardırmakla olmuyor tabii...
vallahi tipsizler. sırf burayla alakalı da değil. diğer sözlüklerde de durum aynı.

zaten akıl var mantık var arkadaş. güzel olan bir kızın arkadaş çevresi doğal olarak geniş olur, yani sözlükle ilgilenmesi çok zordur. eh buradakiler de maşallah sözlükten hiç çıkmadıklarına göre... allah yaratmış tamam da ne bileyim biraz güzel yaratabilirdi.
kesinlikle tipsiz olduklarına katıldıgım tespit*
bana mesaj atmalarını istediğim kızlardır.
asosyal yada çirkin olduklarından burda aktif değillerdir. gündüz 3e kadar yatıp akşama kadar burda oyalanıyor olabilirler. akşam da dışarı çıkarlar. yada belki erkek arkadaşları yanında olmadan çıkmak istemiyorlardır. bu onların düşünceli olduğunu gösterir, sözlükte erkek düşürmeye çalışan asosyal hatunlar olduklarını değil.
hepsi birbirinden cirkin, birbirinden kultursuz.
aralarında güzel olan var mı acaba ?
bazı yazarların nick seçiminde çok önemlidirler.

kıps.
Sanirim guzel degillerdir.
genellikle beşiktaşlılardır,aralarında kezban olanları vardır.sohbetleri hoştur.
ben hariç hepsi bıyıksız güzel ve zayıf yazarlar.
Guzel olani varmis.
akıllı kızlardır tıpkı benim gibi!
çirkinlerdir.
sözlük ahalisini oluşturan kız popülasyonudur.
hakkında kötü konuşulan, sözlük erkekleri tarafından sıkça taciz edilen kızlardır. ancak özleri iyi kişilerdir. kız değil kadındırlar.
güncel Önemli Başlıklar