bugün

yeter! diyesi olsa da insanın olmuyor lafla malasef. karşılık verilse de malasef kafatasçılar anlayamıyorlar, empati yapamıyorlar.

tanımla devam edelim:
sol çerçevede kürtlere karşı hakareti geçen, küfürlere varan, çekemeyenlerin ya da sebebi belirsiz şekilde onlara saldıranlarla dolu başlıkları görünce insanın fark ettiği gerçektir.

neden? soru basit ama cevabı gerçekten zor, kimseye tarihi çok eskiye dayanan bu ırkçı zihniyeti ve sebeğplerini açıklamayacağım çünkü anlayamayacağınız kadar basit, gerçeklerle dolu. neden anlayamazsınız biliyor musunuz? bilemezsiniz çünkü yıkanmış beyinleri tekrar faaliyete geçiren herhangibir şey icat edilmedi.

bu yönetim sistemi, demokrasi ve cumhuriyet denen iktidarın ve devletin istediği insan yetiştirme sistemi ile aydın olmak ya da aydınlanmak gerçekten çok zor. hak veriyorum bazen bu kadar beyinsiz oluşunuza. keşke benim gibi sadece nickte kalsa beyinsizliğiniz.
ne oldu korktun mu? diye sorulması gereken söylemler.
isminin ırkçı sözlük olarak değişmesiyle son bulabilir.
uludağ sözlüğün ileri demokrasiyi kaldıramadığının göstergesidir.
bu kadar ırkçı söylemler bu sözlüğe yakışmıyor.ne zaman barbarlığı bırakıp tüm etnik yapılara saygı göstereceğiz?
uludağ sözlük milliyetçi ve muhafazakar bir sözlüktür. işinize gelmiyorsa ananızın amına kadar yolunuz var. sözlüğümüzde türk düşmanlarını istemiyoruz.
(bkz: sözlüğü kapatıp gitme sebebi)
güncel Önemli Başlıklar