bugün

az önce uludağ sözlük yeni anayasa hayır grubu diye bir grup gördüm.

beyler ve de bayanlar şimdi buraya kafadan gireriz buraya daşı isim de bir sıkıntı var.

doğu perincek gibi yapmayın siz de. adam her yazısında 100 defa yeni cumhurbaşkanlık sistemi deyip duruyor.

ne rte ne de cin ali o kadar çok kurmamışlardır bunu cümle içinde. aydınlık'da doğu yüzünden ne yapacağını şaşırdı bu akla ziyan terim nedeni ile. şaftı kaydırıyor.

olay anayasa değişikliği değil, olay yeni cumhurbaşkanlığı sistemi değil. adını yanlış koyarsan, teshisin yanlış olursa tedavi de sakat olur.

bu işin adı net, başkanlık görünümün de tek adam rejimidir. daha da ötesi tek adam diktasıdır. gerekirse siyasal litaratürden içinde faşizm geçen türlü tanımlamalar da yaparız.

misal bu anayasa değişikliğinin içinde her kese günde bir porsiyon meyveli çikolatalı pasta verilecektir yazsa idi,
ne diyecektik 'meyveli çikolatalı pastaya' hayır mı diyecektik? ben kafadan eveti basardım.

adamlar algılarımızda oynuyorlar. gerçeği perdeliyorlar. gerçeklere bulanık bakarsan bu oyuna gelirsin.

uludağ sözlük yeni anayasa hayır grubu nedir?

bu anayasa içinde ne var tavşan mı var?

açılması gereken başlık uludağ sözlük başkanlık rejimine hayır grubu'dur ve açıyorum. açtımmm

tüm siyasi parti ve grupların ve kişilerin anayasa değişikliği değil, doğrudan başkanlık ve tek adam rejimi üzerinden topu çevirmeleri ve kalaye yönelmeleri şarttır.

yoksa karşı da ki kirli ittifak güçlü. 24 saat yüzlerce teveden kafa yıkacak. bizim kalemize golleri sıralarlar..

eklemedir koca kavak:

başlıkta kısa bir kirlilik yaşadık. ama küçük bir temizlikle hallettik bunu.
her bokta bölünmeye dünden razı puştların eften püften şeylere takarak ikilik çıkartmasıdır.

sizin kafanızın ta ortasını sikeyim e mi?
göte bak isme takmış. ulan yeni anayasayı oylayacağız işte bu yeni anayasa da tek adam rejimi getiriyor.

başın göğe erdi mi şimdi?
evet diyerek arttırıyorum. %60 evet ile 100 yıllık vesayetin en azindan bir bölümü yok olacaktır. ve de halk ne diyor buna bakmak lazım.
LAN PATRON TWiTTERDEN BASKANLIK BOYLE GUZEL BASKANLIK BOYLE IYI DIYE YALIYOR. SILERLER HEPIMIZI AMK.
2 nisan 2017 referandumu hayır çıkarsa olacaklar sadece ve sadece bizim elimizdedir.

biz ne yaparsak o olacak. o yüzden en doğrusunu, en hayırlısını yapmamız lazım.

(bkz: 2 nisan 2017 referandumu hayır çıkarsa olacaklar)
Benim derdim kişiler değil sistem. Bu sistem en düzgün insanı bile bir şekil de diktatör yapar.
güncel Önemli Başlıklar