bugün

naber lan çemçükler?

tamam şimdi ciddiyet.

seve seve tanım: nicedir yazmadığım/yazamadığım caanım sözlüğümde bir bakınayım diye girdiğim vakitlerde birde ne göreyim? herkes dünyayı kurtarıyor. yazılan yazılar, aktarılan bilgiler, anlamsız munakaşalar...

hele zall efendi bir yetkili, gammaz, moderatör davası çıkartmış akıllara zarar. hani incici piçler varya. işte onların tabiri ile;

özet geç piç!

birader kodu yazmaya üşenmedin tamam, o uzun uzadıya kombinasyonu da yazdın ona da eyvallah. lan o açıklama ne. yeminle okudum ama hayatımdan 1,5 - 2 dk gitti. dünyayı kurtarıyor sanki! formül formül yazmış.

önemsemeyin bu kadar hacı veliler. burası taşaktan bilgi platformu. birbirimizi aydınlatıyoruz. laf kalabalığı hakikaten mantı üzerine salça! hoş ama olmasada olur.

bu gene iyi konuya girizgah olsun diye şeettim.

bazı ibnetorlar var. öyle bir yazıyorlar ki aklın durur. isyan ediyorlar resmen. arkadaşım meramını kıssadan anlatsana. iş yerinde oluyorum, merakta ediyorum hani ne yazmış bu göt diye. işi gücü bırak otur oku babam oku.

vel hasıl-ı kelam; şimdi uzatırsam düperler beni burada. gereksiz laf kalabağı etmeyin. dünyayı kurtarmıyoruz. bilgi paylaşıyoruz. öpt kib bye aeo sçs.