bugün

(#37739454)

kesinlikle haklılar.

insanlar ulu'da hem eğlenebiliyor hem de güzelce şeyler de öğrenebiliyor. burası daha seviyeli bir ortam. başlıklara bakınız koyulmuyor sadece oradaki gibi. konunun uzmanı binlerce insan var burada.

Ekşi'de ise format denen bir şey yok. öyle sikik başlıklar açılıyor ki silinmiyor da. moderasyonu desen mal. adam kayırmacılık gırla. sözlüğün çok büyük bir kısmını oluşturan 13.nesillerin çoğu 16-22 yaş aralığında. böyle bir ortamdan ne bekleyebilirsin.

çok da sikimde değil nasıl bi yer olduğu zaten çok girmiyorum oraya da yine de saçma ulu'yla karşılaştırmak. çok leş bi yer orası. Uludağ ferrari ise ekşi lada'dır. dağlar kadar fark var arada.

Not:
Söz konusu entry silinmiş. Göt yememiş demek ki. ifadeler ters çevrildi. Hepsi bukadar.
iade-i ziyaret-i Ulu. Bir gece ansızın yazabiliriz.
Ekşiye hakaret etmeye lüzum yok. Sadece bir tek şey söylesem yeter. Ekşide fikir özgürlüğü yok. Taşı gediğine koyunca hazmedemeyip şutluyorlar. Bu eleştri onların canına yeter. belki uludağda başı bozukluk ve fazla genişlik var tamam ama ekşi gibi yanlı ve taraflı değil en azından. Uludağ Özgür. Ekşi gibi bir ortamda yazar bile olsam çok tutmazlar beni orada. Çünkü iyi biliyorum ki hepsinin hakkından gelirim evvel allah. Çaresizce sustururlar. Ekşinin en iyi..! Yaptığı şey bu işte. Bu yüzden önce kendi pisliklerine baksınlar sonra başkasına konuşsunlar.