bugün

Köylünün, akıllı, çalışkan ve ufo görmüşü makbüldür.
cem yılmazın başarılı filmi G.O.R.A'da geçen bir replik.
ufoyu kız gören cenabet köylü.
tanrı gören masum ateistle benzerlikleri vardır...
ama en büyük ayrılık noktaları birir korkar* biri önce inkar eder sonra zıçar...
KERPE JANDARMA KARAKOLUNDA ASKERLiK YAPAN SiiRTLi ERiN LAKABI...

(bkz: ÇOK ÇiRKiNSiN BEEEE)
güzel ayrıntıların farkında olan bir yazar.
(hoşbuldum efenim)
köylü gören masum ufo'dan daha alışılmış bir şeydir.
kıskandığım kişidir. o görüyor da ben niye ufo göremiyorum diye hayıflanıyorum!!!
(#1169722) terbiyesizdir.
(bkz: kupa gören masum fenerli)
ufo goren masum koylu houston'dan bildiriyor: milyonlarca insanın yaşadığı şehirlerde, şehir ışıkları çok olduğundan yıldızlar bile adam akıllı görülmez. bu yüzden ufolar oralardan geçse bile seçilemezler. ancak köy gibi az ışıklı yerlerde gökyüzünde ki yıldızlar kadar yalnız, apaçık, tertemiz ve masum olan köylü, ufoları rahatça görebilir.
vatanseverdir... atasının izinden gidendir...
93'lü birisinin kendisine zarar verdiğini düşündüğüm şahıs. *
Eğer Türk köylüsüyse. Masum ufoya acımak lazım.
(bkz: #6288743) Vay anasını nerden buldun bunları dedirten yazardır. * * * * *
(bkz: ufo gören masum ismail yk)
görsel
(bkz: koçum benim)
gora nın bu efsane repliğine hayat veren Arif ÖZdemir Gürbilek hayatını kaybetmiştir. allah rahmet eylesin.
malesef hayatını kaybetmiştir.
(bkz: gorada cem yımazın repliği)
(bkz: bu sefer güldürmedi)
hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Cem Yılmaz'ın G.O.R.A filminde 'Ufo gören masum köylü' karakterini canlandıran 81 yaşındaki Arif Özdemir Gürbilek, hayatını kaybetti.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları bölümünde bir süredir 'zatürre' teşhisi ile tedavi gören Gürbilek, 4 gün önce taburcu edilerek evine gönderildi. Önceki akşam saatlerinde Muratpaşa Mahallesi'ndeki evinde rahatsızlanan Gürbilek vefat etti. Cem Yılmaz'ın G.O.R.A filmindeki 'Ufo gören masum köylü' karakteriyle ün kazanan yaşlı adam, 4 çocuk ve 7 torun sahibiydi. Gürbilek'in cenazesi, bugün Muratpaşa Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Uncalı Şehir Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Eşinin ölümünden büyük üzüntü duyan Zeynep Gürbilek, ünlü komedyen Cem Yılmaz'a şu sözlerle sitem etti: "Eşim öleceği ana kadar Cem Yılmaz'ın kendisini ziyaret etmesini bekledi. Cem Yılmaz, eşimi ziyaret etmediği gibi bir defa olsun telefon bile açmadı. Bizi çok üzdü."
kaynak: zaman.com.tr
muhtemelen türkiye- avusturya maçını izlemesine izin vermeyen sevgilisine ifrit olan yazar.

(bkz: sevgilisiyle ikili mücadeleye giren erkek)
(bkz: sevgilisini filelerle buluşturan erkek)
(bkz: sevgilisinin başını göğüs kontrol eden erkek)
(bkz: erken boşalırken yapmayın çocuklar diyen erkek)