bugün

gözlere zarar veren gözlüklerdir. gidin rayban'a 800 tl verin demiyorum. ama az kaliteli bir şey alın.
10 liralik gözlükle trilyonluk hava atanlar vardır. ayıp.
gözlerin amına koyan gözlüklerdir. ne zaman böyle 10-20 liralık gözlük alsam gün sonu gelmeden gözlerime birşey batar gibi bir acı doluyor ve 3-4 gün geçmiyor meret. karizmatik olacağım ayağına boş yere takmayın. 3 sene sonra 3 derece uzak gözlüğü ile çok karizmatik olmaz insan.
optiklerdeki güneş gözlüklerinden farklı olmayan gözlüklerdir. fiyat 580 tl olunca girdiğini daha çok hissediyoruz tabi o ayrı.
geçen yaz 10 liraya çakma rayban gözlük almıştım. ama nasıl güzel görünüyor, hayır efendim güneşi de geçirmiyor, mis gibi gözlük işte, ondan önce 300 liralık nike gözlük kullanıyordum vallahi bu kadar iyi değildi. ama her şey güzel giderken bir gün gözlüğümün çantadayken çerçevesinin kırıldığını gördüm. kahroldum resmen, ucuz rayban sefam sona ermişti.

bu yaz paraya kıyıp 300 liraya oakley ducati scalpel aldım, bu işler böyle aga, gözlükte ve ayakkabıda paraya kıyacaksın, ben bunu anladım. şortum 10 liralık çakma abercrombie ama gözlüğüm orijinal oakley, neden? çünkü şortun çakma olmasından bir şey olmaz ama gözler göte gelirse işin yaş.

ahanda; http://www.oakley.com/products/6463/23875
10 liralık gözlük aldım 2 gün kullandım sonra çöpe attım. benim gözüm 10 liramı eder lan. etmez tabikide.