bugün

normal bir sigara keyfini doruğa çıkaran manyak bir olay. geçen sigaraya karşı olan bünyemle bunu düşündüm, yahu dedim neden olmasın azizim? hemen çıkardım bir yüzlük dolar içine biraz tütün, biraz kopi luwak, azıcık da karanfil ve çikolata attım acayip farklı bir şey oldu. şimdi her gün bundan içiyorum ve kendimi çok sağlıklı hissediyorum. ama size bunu niye söylediysem? şimdi canınız çekecek ve maalesef içemeyeceksiniz dolarahahaha!
tütün zaten zararlıdır. bunun zararına, banknottaki milyonlarca mikrop ve mürekkebinde bulunan zehrinde eklenecektir.
(bkz: fakirliğin gözü kör olsun)
dünya zengini bir insanı bağımlı olduktan sonra fakir kılacak tek eylemdir.
Biz fakir piçlerin gerçekleştiremeyeceği eylem .
Fakirliğin gözü kör olsun!
bir dolarla herkesin gerçekleştirebileceği bir eylem.
Sarip icilemezdir. Ancak puroyu dolarla yakmak ayri bir zevktirm.
sarma sigara içmeyenlere zenginlik gösterisi olarak gelebilir. sebebebini soracak olursanız, sardığınız çarşafın bile kalın oluşu içim zevkinizi siker atar. Bana kalırsa tütünü 1 dolara sarıp içeceğime aynı parayla ocb natural extra slim çarşaf alır 50 tane sigara içerim, hem daha ucuza gelir hemi de daha lezzetli olur.
(bkz: o yüzden girme gardaş böyle fantazilere)
tütün bulduk'da dolara sarıp içmek kaldı.
muhtemelen 1 dolarlık banknottur ve artislik için yapılmıştır çünkü o kadar parası olan adam gider puro içer!
gazete kağıdına sarıp içmekten farkı olmayacağı için içende paranın da yitirilmesinin vereceği çifte pişmanlığa yol açan hareket.
dolari rulo Yapip kokain cekmenin varoş versiyonudur.
(bkz: dolara s*çmak)
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=wi37kiLjx0Y
Çarşaf ince olmalı amk, dolar ne lan?