bugün

türk dil kurumunun 20 yıl içinde yıkacağı son kalemizdir.
Son 4 yılda moda halini almış fikirdir. Beni üzen de şudur aslında; aklı geri kimseler bu ideolojinin bayraktarlığını yaptığını iddia ediyor ve diğer aklı geriler bunlar üzerinden prim sağlıyor ya da bu yüce fikri yine bunlara dayanarak tahrip etmeye çalışıyor.

Artık çoğunluğunu 8-15 yaş arası genç arkadaşların oluşturduğu oyunlarda alınan takma Adlar dahi "Atsız, TürkünGücü..." Ve benzeri şekilde, hani diyeceksiniz şimdi, kardeşim ne güzel genç insanlar bu fikri benimsemeye başlamış. Hayır! Bu şekilde olmaz, bugün biz yarın ise onlar bazı şeylere yön verecek. Bu çocuklar daha şimdiden en büyük zararı farkında olmadan veriyor, yarın hal ne olacak?

40 düşünüp bir konuşmak gerek. yapmıyoruz, yapamıyoruz. ileri gideceğimize geri gidiyoruz ve en kötüsü buna seviniyor, koşar adım yapıyoruz.
müslolar güçleneceğine bunlar güçlensin! tekrarlıyorum: 8 yaşındaki kızla nikahlanmayı caiz gören, sakallı, sarıklı lavuklar güçleneceğine bunlar güçlensin.

kellemi de bana kafir diyenler değil "vatan haini" diyenler alsın!
Türkü sevmek, Türkün istikbalini düşünmek, Türkün refah seviyesini dört başı mamur milletlerin hizasına getirmek için verilen uğraşların genel adıdır.
araplaştıramadıklarındanım bende!
Vatan ne Türkiye'dir Türklere, ne Türkistan;Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir, Turan.
ya tamam turan turan he yeter ki şu cüppeliler gitsin güney amerika bile türktür kabul! söz veriyorum bütün dünyanın türk olduğuna ya da olacağına inanacağım (kutuplar bile) hadi yardım edin şu lavukları def edelim. *
neymiş efendim müslümanlar güçleneceğine bunlar güçlensinmiş! haa elde kalan son alternatif yani? lan zaten türkçünün ülkesi burası.
“Türkçülük, yükselmek için değil, yükseltmek içindir.”

(bkz: Hüseyin Nihal atsız)
Dinsiz milliyet, milliyetsiz din olmaz. Milliyetini seven dinini de sever, dinini seven milliyetini de sevmelidir.
bunlarınki din mi? sen bunlarınkine din diyorsan sende bi sıkıntı var. bunlarınki din değil patates patates!
yukarıdaki arkadaşa katılıyorum dinle milliyet neden birbirine yapışık olmak zorunda mal mısınız siz? tabi öğretmişler bunlara küçüklükten beri "vatan millet sakarya"yı kopamıyorlar bi türlü.

hayır bi an sorgulasa kendisi de fark edecek ikisinin bir arada anılmak zorunda olmadığını ama anlıyorum kolay değil yıllarca pompalanan masalları reddetmek.

hedef turan cvövöccvsd (küçük bir türkçü şakası)...
milliyetçilik, milletin kültürünü, dinini, dilini savunmak ve global dünyada üst planda tutmaktır. Milliyetçiliğin kelime anlamını öğrenin sonra tartışalım arkadaşlarım.
https://pbs.twimg.com/med...CimHlNEWEAABCTa.jpg:large
Türkçülüğün iki temel direği ırkçılık ve turancılıktır. Türkçülüğün temeli budur. Kabul eden böyle etsin. Kimse bu aziz davayı esnetemez. Bu da böyle bilinsin.
allah affetsincilerdir.
1930'lu yıllarda rejim borazanları tarafından koskoca profesörler susturularak, sürgüne gönderilerek sistemleştirilmiş gg.
aynı bokun lacivertiyiz.
görsel
kampüste kürtleri sıkıştırıp dövmektir, atsız ve türkeş kitaplarını okuyup sen bir şey bilmezsin deyip insanları aşağılamaktır.
ülkücülükle karıştırılmaması gerekendir saf milliyetçiliktir.
Kavimciliktir ve yanlıstir.

Ümmette birleşmek en doğrusu.
Ümmet diyen var ne kadar musluman da olsam farsların götünü sikeyim

Endonezya,bosna hersek ile ümmet olacaksa sıkıntı yok ama.
dinden bağımsızdır. din ile ilişkilendirmek isteyenler yanlış bi değerlendirme yapar.
ümmetçilik diyen arkadaşlar, hangi Arap ülkesi veya Afrika ülkelerindeki muslumanlar bize destek verdiler ?