bugün

türkmeneli'nde yaşanan türkmen katliamlarına dikkat çekmek amacıyla yapılan eylemlerdir.

--spoiler--

Türkmeneli'nde hayat durduysa bizde istanbul'da gündelik hayatı sekteye uğratacağız!

Kadıköy-Eminönü vapur seferini 15 dakikalık bir propangada için geçiktirdiğimiz için istanbullulardan özür dilemiyoruz.

https://www.facebook.com/...22&type=2&theater

--spoiler--
türk halkı gündelik hayatında sorun çıkmadığı sürece bu tarz katliamlara ses çıkarmayacaktır. doğru bir eylemdir, devamının gelmesini diliyorum.
desteklenmelidir.
Işid'in eline sağlık dememiz gerekirken bir de utanmadan protesto edenler var aramızda... Ama kim? Elbette dört ayaklı sivri dişli uzun kulaklı ve kemik seven ülkücü sürüsü..

Not: köpeğin tanımını böylesi başarılı yaptıktan sonra merak ediyorum, faşo moderatör entry'yi silmek için ne bahane bulacak? Genelde kafasının basmadığı entry'yi "ayyy chat tarzı entry siliniooooo" bahanesiyle uçuruyor da...
sözde din kardeşi diye rabiaaaağğğğğ diye ortalığa düşenlerden çok daha samimi eylemlerdir.

helal olsun kardeşlerime. türk'ün türk'ten başka dostu yoktur. desteklenmeli.
bir vapur iskelesi dolusu orospu çocuğuna rağmen yapılmış eylemdir. kardeşlerimi kutluyorum.

ayrıca 2.37'de "allah belanı versin" diyen orospu evladı kesin gay. tipe bak mk...
Basariya ulasmistir. Tebrikler bu arkadaşlara.
bu ülkede ota boka eylem yapıldığı için gayet doğal bir eylemdir.
şimdi orda bir bayan 'beklemek zorunda mıyım' diyor, yırtınıyor falan filan.
hanımefendi pkklılar istanbul da otobüsleri yakarken, yol kapatırken niye sesiniz çıkmıyordu.
neden mi ben söyleyim pkk eylem yaparken konuşursan gırtlağın midenden ayrılır.
tabii buldun centilmen gençleri bedavadan konuşuyon.