bugün

yüksek bir ihtimalle ermeni ırkçısı olacaklardı. türk milletine düşman olacaklardı.
(bkz: harakiri)
halamın bıyıkları olsaydı...

buradan kimse kendi ırkını seçemez'e bağlar, dünyayı kurtatırırız.

(bkz: bi bitmediniz amk)
ermeni milliyetçisi olurduk. zira biz türkçülerin olayı milletimizi yüksek seviyelere çıkarmak için uğraşmak ve düşmanlarımızın kim olduğunu bilmektir. ermeni, kürt, arap, çinli, yunan olsaydık yine milliyetçi olurduk. bizler ırkımız için çalışırız. "ermeni olsaydım yine türk milliyetçisi olurdum" diyen tatlı su türkçülerini takmayın siz.

türkçüler ermeni doğsaydı, ermeni milliyetçisi olurlardı.

edit: la siz bu entryden ırkçılık mı çıkardınız? yahu ben ne dedim? milliyetçilik dedim değil mi? ırkımız için çalışırız demişim ondan şeyettiniz herhal? neyse, canım insanız biz de. ermeni olsak türk'ün derisini yüzeceğiz demedik ki. o kadar da hayvan olamazdık.
Türkçü ermeni gibi aşağı olmadığı için bir bok olmayacak hayaldir senaryodur.

Türkçü ermeni çocuğunun derisini yüzüp karşısına geçerek kaç dakikada öleceğini izleyecek şerefsiz haysiyetsiz onursuz bir puşt değildir! Basılan köylerdeki Müslüman Türk kadınlarının göğüs uçlarını kesip tespih yaparak koyun imamına verip hadi dua et diyecek şerefsiz tiyniyetsiz haysiyetsiz değildir!

olmayacak duaları etmeyin. Çok şükür ki Türk doğduk Türk gibi yaşıyoruz ve öyle öleceğiz!
ermenilerin çoğunun türkçü türkçülerinde ermenici olacağı durum.
gün aşırı tartışılan aynı kısır mevzu.

(bkz: türk miliyetçileri ermeni doğsaydı)
(bkz: olmaz öyle şey)
akla ziya gökalp'in zenci doğmak ile ilgili yazısını getirir.
hocalı gibi, kanıtların olduğu bir soykırımı, vahşeti yine savunmazdım bunu soran sevgili yazar. nasıl türk olduğum için ermeniye düşman olmadıysam, ermeni olduğum için türke düşman olmazdım ama ermenistan'da türk olduğunu söyle bak ne yapıyorlar. türkiyede söyle ''hepimiz ermeniyiz''.

bi bitmediniz.
Ermenici olurdu muhtemelen.

Bir insanın devletini, milletini, bayrağını sevip tüm ırkdaşlarıyla bir arada yaşamak istemesini neden hazmedemiyorsunuz anlamıyorum. Türkçüler ermeni doğsa ne olurmuş. Bakış açınızı sikeyim 5 yaşındaki çocuk sormaz böyle bir soruyu..
(bkz: levon panos dabağyan)

birşey değişmeyecekti. türkçülük diğer milletlerden nefret etmek değildir.
ondan bundan olmasina gerek yoktur, nazi irkciliginda firinlanan insanlara üzülüp hocaliya üzülmüyorsan, haiti depreminde ölenlere üzülüp gazzedekilerine üzülmüyorsan zaten insan değilsin ha ermeni ol ha ingiliz kraliçesi farketmez.
yine de türkçü olurlardı.

hani şu aklı evvel müslümanlar var ya hani hristiyan ailede doğsaydılar araştırıp öğrenip müslüman olacağını iddaa edenler.

evet aynen işte öyle araştırıp öğrenip türkçü olurdum. *
ermenici olurlardı.
şimdinin ezik ermenileri gibi ''türkler ağrı dağı nın bizim için ne ifade ettiğini bilseler kamyonlarla onu bize taşırlardı.'' demezdik.

girer alırdık.