bugün

türkiye'de özellikle son 20 yıldır bariz bir şekilde hissedilen durum. kürtler ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor haketmedikleri şekilde.
Yine başladı mağdur edebiyatı.
hakettikleriyle muamele görseler sınıflandırılmazlar .
vatan hainlerinin sınıfı olmaz .
ekmeğini yediği ,suyunu içtiği memlekete ihanet edenler nasıl hoşgörü bekler .
doğru. hatta 2. sınıf değil 10.sınıfdan bile aşağı. benim teröristlerle işim olmaz da adam yerine koymamda.
yanlıştır. ben 10. sınıf görüyorum.
Aksine Kürtlere daha çok ayrıcalık veriliyor. Kaç tane kürt var mecliste kabinede. Eşit temsil olsa bu kadar olmazdı.
(bkz: dövlet bize bahmıyır).
eskiden her kürt pkklı değil derdim kendimden farklı gormezdim . Şimdi akp ve hdp'nin yarattığı sempati yüzünden tüm cahil kürtler, yani tüm kürtler ile birlikte devlet düşmanı komünistler de bu fırsattan faydalanıp pkklı oldu. terör yalayicilarina ikinci sınıf insan demek onlara iltifat olur. bunlar kalleş, orospu cocuklarıdır. evet hepsi.
Doğudaki hizmet batıda yok. Neyin ikinci sınıfı! Gerisi sizin ahlakınız ve insanlığınız yüzünden.
2 mi *

alt tabaka olarak bile görmüyoruz biz onları. peçeteden kendi imkanlarıyla büyüyen parazitler sizi.
"Sizi meclise bile soktular ulan, daha ne yapsınlar?" olarak cevaplandırılması hak olan başlık.
atatürk'ün partisinin başına kürt geçirildiği, millet o partiye %25 oy verdiği ve hatta bölücü destekçisi partiye %13 oy verdiği, kürtler elektrik çalmaya rahatça devam etsinler, parasını namuslu insanlar ödesin diye özel yasa çıkarıldığı halde utanmazlar tarafından hala tekrarlanan yalandır.
Ona şükredin 10-15Yil önce kürt diye bir şeyin var oldugu kabul edilmiyordu bu ülkede.
amk okuyup doktor oldularda onu mu engelledik. her vatandaş eşit haklara sahip. ama sen hainlik yaparsan ikinci sınıf saymak bile onlara fazla.
(bkz: tek haneli rakamların başdöndüren iyimserliği)
Kürt yavşaklara bir lütuftur.
Zaza,laz,gürcü,çerkez,boşnak,avar,çeçen gibilerini görmezken neden kürtler acaba bir sorun zeki şeyler.
görsel