bugün

Eğer dünya falan yıkılmazsa 20 sene sonra bizim Türk nüfusunu geçerler.
hele bi kürt nüfusu türk nüfusunu geçsin görün bakalım kürtler'in ne kadar faşist olacaklarını. şimdi bile faşistlik yapıyorlar hatta. faşistlere fırsat vermemek gerek.
Tahminimce bu olayda insanları sadece doğduğu ırk olarak hesaplamak pek doğru olmaz.

Bunu neden mi söylüyorum?

Ülkemizde milli benliğini kaybetmiş ya da unutmuş canlı çokta ondan.

Özellikle de siz bu insanlara tarihsel olarak bazı gerçekleri açıkladığınızda, neden Türklüğe sarılmamız gerektiğini söylediğinizde, aynı Türk'ten ve Türklükten korkan dağdaki maymun sürülerinin taraftarı olan insanlar gibi "sen faşistsin!" demeye başlıyorlar.

Çünkü bu Türk'ten ve Türklükten korkan dağdaki maymun sürülerinin taraftarı olanlar, temiz Türk kanına sahip birçok insanımızı manipüle etmiş olmasına rağmen, bizim saf insanımız bunun farkında olamıyor.

Bizim askerlerimiz şehit olduğunda buna üzülmek yerine dağdaki ouroboros çocuklarının nefesi kesilince üzülen Türkler de artık günümüzde az değil.

E böyle insanların Türklüğünden bahsetmekte pek yanlış olmalı bana kalırsa.

insanlara kendi milli benlikleri olmadığı, Selçukluyu, Osmanlıyı, Türkiye Cumhuriyeti'ni hep arkadan vuran atalara sahip oldukları için milli benliklerini unutturmaya çalışan alevli mezhep faşizmine sahip ouroboros çocuklarını da unutmamamız gerekir.

Hani şu mezhep faşizmlerinden gözümüzden değerli askerlerimize kurşun sıkan YPG'yi terör örgütü olarak görmeyen, PKK'nın siyasi koluyla elele tutuşan, kolkola giren ve yasak aşk yaşayan, gizli terör sempatizanlarından söz ediyorum.

Onlarla birlikte hesaplarsanız en az 40 milyon eder diye düşünüyorum.
Bir milletin diline bakın ne oldukları anlaşılır...

Türkçe nin yüzde 70 i şurdan burdan
ülkenin yüzde 70 i şuradan burdan

Eksiliyenleri etimolojik tartışmaya davet ediyorum...
15 20 milyon arası varlar.