bugün

rekor talep eden. * *
amerika'nın bile devirmemek için kendini çok zor tuttuğu boşbakandır.
adnan menderes, turgut özal, recep tayyip erdoğan, hariç hepsi .

tayyipden nefret edenlerin sayısı ile sevenlerin sayısı arasındaki fark ortada her seçim kanıtlanıyor bu daha ötesi varmı ?

o kadar nefret edilseydi başbakan olamazdı kimse seçmezdi onu üstelik ard arda bir kaç seçimdir !

malum çoğunluğun yönetcisini belirlediği ülkelerden de anlaşılacağı gibi yani amerikadır fransadır falan filan bizdede öyle .

ben zaten iktidarı seven bir muhalefet görmedim . gören varsa özelden bilgilendirirse sevinirim yoksa durmak yok yola devam .

bu arada kimse kimseyi sevmek zorunda değil sevemediği insana oy vermek zorunda da değil .

dileyen dilediği insana seçme ve seçilme hakkı olarak oyunu verir paşası bile buna karışamaz neden ?

çünkü seçme ve seçilme hakkını zaten paşaların paşası büyük paşa gazi mustafa kemal getirmiştir kendilerini kemalist olarak gören bazı kişiler bunu çok iyi bilirler ve bu hakkın her türk vatandaşını kapsadığını da çok iyi bilirler .

sağolsun var olsun o paşalar paşası.

partiden bol ne var seç birini ver oyunu bu kadar basit . kaybedince ağlamak zırlamak yok tabiki zenginler ve veletleri gibi .

gezi parkında görüldüğü üzere yani .
açık ara rte...
başbakan, kulak çınlamasından, nasıl uyuyabiliyor anlamıyorum...
başbakan olarak

(bkz: adnan menderes)
(bkz: süleyman demirel)
(bkz: RTE)

CUMHURbaşkanı olarak

(bkz: mustafa kemal atatürk)