bugün

akp'nin 2 dönem daha iktidarda kalması halinde ortaya çıkacak olan, devlet eliyle kurulması muhtemel, tsk'nın yerini alacak olan silahlı kuvvetlerdir...tsk'nın son günlerde gerçekleştiren yıpratılma çabaları da bu sistemsel örgütlenmenin ön ayaklarından biridir...yakında görürsünüz vinçle caddelerde asılan bünyeleri...

-dayı ne dedin sen gene?
+birşey demedim yeğen.
-eeh ne devrim mevrim...
+olacakları söylüyom yeğen.
-öylemi olacak?
+olabilir millet kendine gelmezse.
-ama dayı ilk seni asarlar biliyon demi
+biliyorum biliyorum...onun için irtica ile mücadele etmek gerekir...
-dur dayı! ne diyorsun...ergenekon ayağına götürürler bizi..
+sen de haklısın.. öyle aşşağılık bir suçtan da yatılmaz yeğen ceza evinde..her tür pisikolojik bozukluğa sahip bünyeyi tutup götürdüler. hepsi kafatasçı...
-sende ne ayaksın dayı yw anlam veremedim..
+bırak sevinsin gariban...
-ney?...
herkesin kendi devriminin kendine güzel olduğunun göstergesi olan hayali kurum.

şimdi mahir çayan denen makarna süzgeci, deniz gezmiş adlı hırsız falan devrim mücadelesinde kendi devrimci silahlı güçlerini oluşturmaya çalışınca laf etmeyen bebeler şimdi devrim muhafızları diye ağlak olmuş.

lan hani siz antimilitaristtiniz ne oldu birden bire cuntacı aşığı kesildiniz. bu kadar hızlı dönüşüm sizi bozar, hele bir karnınızı sırtınızı belli edin.
bu ülkenin devrim muhafızları yakında bütün soysuzların soyunu sikip kurutacak ırkçı, turancı gençlerdir.
efendiler! bırakın bu rus, arap uşaklıklarını. istikbal türklerdedir!
fetullahçı polise ağır silah alma yetkisi verilmesiyle bu işin polis tarafından yapılacağı anlaşılıyor ne yazıkki!