bugün

aksi inkar edilemez bir hakikattir. türkiyem'de elin yabancısı, rusu, ermenisi, çinlisi, ingilizi, fransız'ı bir zamanlar bizim ülkemizin anasını ağlatan devletlerin insanları çok seviliyor, sayılıyor ilah mevkine yükseltip tapılacak duruma getiriliyor, aşırı derecede sıradışı karşılanıyor ancak benimle beraber bu emelleri kötü devletlere karşı cenk eden kürt kardeşlerime müthiş bir nefret, müthiş bir kin ve öfke besleniyor. bu yaman bir çelişkidir. elbet her toplumda, millette olduğu gibi kürtlerin de iyisi kötüsü vardır. nitekim türklerde de mevcut. her toplumda mevcuttur. lakin kürtlerin değerinin bilinmesi, dalga geçilmemesi ve bir kürt varlığının kabul edilmesi gerekir. sonuçta sizin gibi onlar da insan. biraz daha mantık ile hareket etmek, biraz daha empati kurmak gerekir. zinhar terörü biz de lanetliyoruz elbet. bu terörün içinde ermenisi, çerkezi hatta silah işiyle uğraşan en koyusundan türk'ü bile vardır. mamafih; bu terörü tüm kürtlere mal edip nefret ve kin beslememek gerekir.

objektif entryler girilmiyor ya ona yanıyorum.
Eee işte milletimize kim Çok Çektirdiyse milletimiz ona düşmandır. Şayet bence türk milleti sadece ermeni Çinli ve kürde düşmandır.
bikere türkiyede ırkçılık az vardır milliyetçilik çok yoğundur. milliyetçilik nefret etmek değildir.

ben güvercini çok seviyorsam, kanaryadan nefret etmek zorundamıyım?

bizim derdimiz hain orospu cocukları ile kimi kastettiğimi kendileri bile anladı. selamun aleykum
Bunun sorumlusu yine kürtlerdir

laz,gürcü, çerkes, çeçen, boşnak, zaza (PKK yanlısı olmayan)azınlıklara neden ırkçılık yok çünkü bunlar insan gibi yaşayıp vatandaşlık görevini yerine getirmeye çalışan terör gibi işlerle uğraşmayıp küçük yaşta çoluğu,çocuğu babasız bırakmayan,vergisini ödeyen,elektrik çalmayan,uyuşturucu gibi işlerde olmayan halklar

Kürtler olmasa biz bu halklar ile gül gibi yaşar geçinir gideriz

Başkasını suçlamadan önce kürtlerin kendisine bakması lazım.
elin yabancısı, rusu, ermenisi, çinlisi, ingilizi, fransız'ı kadar sevilmeleri sıkıntı, yanlış tespit, çöp.
aslında azınlık olan, ancak sesi çok geldiğinden fazlaymış gibi görünen önerme. bir kürt olarak gördüğüm durumdur. 100 türk tanıyorsam; üçü beşi kürt kelimesi geldiğinde limonilik yapmaktadır. geriye kalanları, "ben başka ülke kuracam" demediğim sürecede benim kürtlüğümle derdi yoktur. bu durumda bana özel değildir. türkiye genelidir!
Neden acaba?
ırkçı olmamama rağmen Kürtlerin 14 milyonundan yani yüzde 70-80 inden hdpkk lı olanların hepsinden nefret ediyorum.
görsel
görsel
bir gerçektir. kimse aksini iddia edemez. kendine itiraf edemeyen zaten objektif değildir. empati kuramayan birisidir. konuşmaya değmez.
Hainlere düşmanız, ha onlar hep o etnik artıklarla mensupsa bunun nedeni onlardır.