bugün

kodumun mesleği zordur bir kere adam gibi güç kullanamazsınız avada kedavra zaten yasak crucio ise belki kıyıda köşede yaparsınız sectumsemra zaten yassah.

neyse bu kodumun mesleği türkçede seherbazlık olarak geçiyor dalga konusu oluyoruz,hehehe sihirbaz mısın lan hokkabaz çıkar bakayım tavşanı diyorlar serperdortia deyip çıkarıcam kobrayı o olacak al buna konuş diyeceğim ,ne sandınız lan kobra tabi basilisk mi çıkartayım onu geçtim bir naginimiz bile yok ama yurtdışında öyle değil bize auror diyorlar böyle ağız dolusu kalın bir sesle avada kedavra bombarda maxima crucio allah ne verdiyse giriş adam konuşmuyor mu ver veritaserumu adam şakısın bülbül gibi ama yok bu ülkede o bile yasak anca alkol falan veriyoruz sarhoş olur öter diye kusmuk doluyor her taraf azizim gidin ingilterede okuyun auror olun bu ülkede bu iş bitmiş gidin Quidditch falan oynayın eğlenirsiniz en azından. zaten voldemort falanda yok artık ortalık sakin öyle amele işlerine koşturuyoruz vay efendim ağaçta kedi kaldı vay efendim komşu gürültü yapıyor yok efendim iksir yaparken patlama oldu duvarım yıkıldı ödesin komşu vs vs.

muggle yazarlar üzülmesin fal baksın totem yapsın kurşun döksün uzaktan kumandalı araba oynasın sectumsempra yerine kelebek sallasınlar.
Mümkünse çok üzülmeme sebep olacak şeydir. Millet seherbaz oluyo bense muggle geldim muggle gidiyorum.*
okuduğuma göre noktalama işaretlerini sikip atmakla ilgili birşey.
teztekrar tüyü türkçe noktalama işaretlerini bilmemesinden dolayı problem olmuş kusura bakmayın en yakın zamanda yazılım atmaya gönderirim diagon sokağına.
tövbe bismillah söylemine maruz kalma olasılığının artma sebebi .