bugün

12 eylül 2010 itibariyle temelleri atılmış icraattır.

http://galeri.uludagsozlu...-kurulmas%C4%B1_47261.jpg
2002 den beri şeriat geliyor şeriat geliyor diye ağlayanlar hala aynı mavalı okuyor.

gelmedi gitti şu şeriat, gelsede kurtulsak.
+ baba şeriat korkusu tutmadı belki bu tutar.
- hadi be çömez, halk rahata alıştı bu hiç tutmaz.
+ daha başka fikir üret!
- baba fikir üreten adamlarımız hapiste ama.
+ !?!?!?
(bkz: ulusalcıların demagojide dibini bulması)
(bkz: bu mu demokrasi)
zırva iddiadır.
görsel
arka bahçesini kaybeden chp'nin böyle ağlaması normal tabi.
meşruti monarşi gelecek ebenizi öpecektir sistemi olacaktır.
mümkün değildir.

muasır medeniyetler seviyesine ulaşan insanların, avrupa insan hakları mahkemesi vb. yerlerden bihaber olmaları çok acayip harbiden. hadi onu siktir ettim, lan iq'su 70 olan adam "şeriat nasıl gelecek türkiye'ye? mümkün mü? ya da saltanat?" diye sorar kendine. ve cevap bulamaz. çünkü verebileceği tek cevap "leylekler getirir" olur.

deniz kıyısında yaşayan aydın kesim(!) de buna inanmış galiba, jsfshf
3 yıla kalmaz şeriyat da gelir.
noldu lan? yanlış anayasa paketini mi oyladım ben? böyle bir madde yoktu... meğerse padişahlığa geçmişiz. neyse ki hayır dedim.
abi yeter artık ya yeter anasını satıyım dediğim durumdur . ulan biz mi bilmiyoruz sizi kandıran nasıl kandırdı artık her yerde bas bas bağırıyorum böyle bir şeyin imkanı yok . yok ulan yok yok .
görsel

merak sadece. ha, guardian ın arşivlerinde yoktu tabi. unutmuşum.
12 eylül 2010'dan itibaren üstü "demokrasi" zırhıyla kapatılmış şekilde temeli atılmış olaydır.
biraz göt lazım bu işe adamın bilmem neyinden kan alırlar. neden mi biz bu senaryoları çok gördük.
iran olacaktık olmadı, şeriat gelecekti gelmedi şimdide padişahlığa sardı bizim ateistcikler bakalım o gelecek mi?
görsel
demokrasiden memmunuz..padişahlık sistemi tarihte kaldı..ilgili olanlar o sayfaları karıştırıp bu sistemi hayalde de olsun yaşayabilirler.
padişahlık sistemi diye bir sistem yoktur, onun adı monarşidir. demokrasinin tadını almış bir halka monarşiyi kabul ettiremezsiniz, kaldı ki böyle bir örnek de yok tarihte.

tarih yıkılan monarşilerin, devrilen diktatörlerin yerine gelen demokratik rejimleri yazıyor hep. bir tane ülke, halk söyleyin ki demokrasiden vazgeçip monarşiye ya da diktaya razı olmuş olsun? yok böyle bir şey.

recep tayyip erdoğan seçilerek başbakanlık koltuğuna oturmuştur. ona padişah ya da diktatör yakıştırması yapmanın hiç bir mantıklı açıklaması yoktur.

ellerinde ordu göreve pankartı asan ulusalcı cenah eğer illa da bir diktatör ve padişah arıyorsalar 1923-1950 arası döneme, 1960 ve 1980 darbrlerine baksınlar.
güncel Önemli Başlıklar