bugün

güldüren tesbittir. avrupa lig sıralamasında bile 4. iken bunu söylemek gerçek dışı.
basketboldan hiç anlamayan kişilerin söyleyebileceği cümle.

götümün ayrı ağızımın ayrı güldüğü önermedir ayrıca kendisi.

Bırakın nba'i nba artistliktir avrupa basketbolunu izleyin göt kadar ülke olan litvanya bile siker atar.

Ayrıca yunan liginin yanında hahaha neyse devam edemeyeceğim cümleye.
Ahaha ilahi kardeş siz beni güldürdünüz allah da sizi güldürsün.
Ülkemizin kalitesi şu an için Yüksel değil ama umut vardır. Fenerbahçe koca obrayı getirdi Efes desen aynı düzeyde bir hoca getirdi daha iyi olabiliriz.
kaliteli basketbol seyircisi nba'yi play off'lara kadar siklemez, bu yüzden bir kıyaslamaya bile girmez. paşalar gibi euroleague dururken, parkede değil satranç tahtasında adamlar.
türkiye'de iyi basketbol oynanıyor ama hala gemişmesi lazım. önümüzdeki 5 sene icerisinde mutlaka başarılar kazanmalıyız hem kulüp hem de milli takımlar düzeyinde. final four a takım gönderemezken böyle tespitler yapmak sadece komik olmaktır.
bizim insanımızın en sevdiğim yönü olan mütevaziliğini göz önüne seren önerme mi diyeyim kişisel tespit mi diyeyim öyle bir şey işte.

bizim ligi nba seviyesinde görüyormuş vay be mütevaziliğe bak , sen git cenk akyol'un ortalama bir star olduğu ligi nba seviyesinde gör. yapma böyle şeyler evladım bak (bkz: sikerler hepimizi sikerler) . biz daha iyiyiz be olum bizde ki rekabet kimde var canına yandığım. tüm sponsorlar bizim lige reklam vermek için kavga ediyor ben biliyorum .

iş bu entry iş olsun diye girilmiş , yazar burada başlığı açanın taşşak keyfi yaptığını göz önünde bulundurmak istememiştir.
abartılı bir beyandır. evet türkiyede basketbol diğer avrupa liglerine göre gerçekten çok daha iyi. takımlar euroligde her zaman yukarılarda. ama nba ye baktığımızda orası ayrı bir platform yani oralarda yaşlandığı için pek oynayamayan ya da pek başarılı olamamış basketbolcular avrupaya geliyor.
ironi olması umulan saptamamsı.
O yüzden bir euroleague şampiyonluğumuz yok.

Tabii!
bozuk klavyeli yazar önermesi.

wnba diyecekti.
Saba Tümer duymasındır.
Türkiyenin basketbol değilde futbolda başarılı olsaydı dedirten durum.