bugün

kişisel hakkını kullanırken etraftaki milletine bakarak karar vermiş haklı baba isteğidir.

ben, evet bu abinizin 16 yaşında liseye minisiyle giden çıtır bir güzel kızı var arkadaşlar.

ve ben kararımı çoktan ona da söyleyen anlayışlı ve medeni bir baba olarak kendimle gurur duyuyorum.

umarım her baba benim gibi çağdaş ve ileri görüşlü kızıyla her konuyu ( hatta gerdek gecesi ne yapacağını bile ) konuşabilen baba olur.

umarım kaslı bir kürt erkeği talip olur seksi kızıma, o öyle istiyor ne yapalım? karar onun.
Benden gür bıyığı olan kızla olmaz. madem kürtsün kızına söyle şu bıyıklarını hilal bıyık yapmasın bari. Turancı sanıyoruz k*rt çıkıyo.

Formatında amına koyim şöyle sjsjsjbcfbhbh gibi random gülüş atamıyoz ya sinir bozucu.
Dedemin yakana bit dadanmasin evine kurt dadanmasin sözünü hatırlatan başlıktır. Yurdumda evleneceklere boyle denir.
Kürdistan hayaliyle yaşayan baba söylemi.

başlık 2. entryle başlıyor benim için. ne güzel ne doğru bir karar vermişim zamanında.
(bkz: acıkınca kafayı yiyorsun al bi eşek sik)

sikik bi öneridir, zaten önerinin sahibi de sikiktir.
Kızına hangi baba mini eteği ile gidiyor çok çıtır der aklınız alıyormu, şifozrenin teki.
Kizimi cope atmak istiyorum diyen insan soylemi.