bugün

bir genele vuracağım, istisnalar kusura bakmasın...çok özelden girip kendimle ilgili de bu konuya bir girizgah yapabilirdim. fakat benim bildiğimden ne kadar fazla unuttuklarınız merak ediyorum. zira en çok istediğiniz şeyler ayaklarınıza geldiğinde neden bu kadar unutkansınız, aklım hayalim almıyor. insanlık halidir diyorsun çok üstüne gitmiyorsun fakat o senin üstüne geliyor.

misal, birini seviyorsun- sevmekten daha öte bir tanımı var ama seviyorsun diyelim- belki o seni sevmiyor. tipin, konuşman, mesleğin, saç rengin, ayakkabı numaran hoşuna gitmiyor. sevmek zorunda değilim diyor. zor da olsa eyvallah diyorsun. ama öyle bir kalıba sokuyor ki seni, cidden sinirlerin bozuluyor. sana dair beğenmediği tüm somut şeyleri, sevginle örtüştürüyor. işte burada film kopuyor.

- bak :'' beni sevmeyebilirsin, benimle bir ilişki düşünmeyebilirsin, görselliğim seni tatmin etmeyebilir ama sana olan sevgime saygı göster'' diye hatırlatmak cidden ağırına gidiyor insanın. unuttuğunuz, atladığınız çok çok önemli bir şey bu. lütfen sizi seven, size aşık olmuş, değer vermiş insanların sevgilerini böyle amiyane kalıplara sokmayın. başka bir şeye kızıp sevgisiyle bağdaştırarak bunu yüzüne vurmayın. bu çok ağır bir şey. sevmenin ve sevilmenin yüceliğinden bahsetmeme gerek yok. sanırım.

özetle şunu lütfen unutmayın; sizi sevenlerin sevgisine, aşkına, karşılık vermemek ona saygısızlık yapacağınız anlamına gelmez. siz bir ağaç, ev ya da bir çöp tenekesi değilsiniz, sizden ötürü bu sevgi, bu aşk. lütfen önce kendiniz için saygı gösterin...
anne olacaklarıdır.
Ne doluymuş içiniz arkadaş nedir türk kızıyla derdiniz.
diğerlerini bilmem, indirgersek ben ocakta yemeği ve doğum günlerini hep unutuyorum.
ekmek almaktır. amına koyim 10 kere mesaj attım ya.
Yalnızca kızlarla sınırlanmaması gereken şeylerdir. Saçmalamayın aq sanki erkekler çok saygılı. Bir gün o kızla bir gün bu kızla, sen de angut gibi bakarsın. Kızlarla ne alakası var?
Trip atınca bir bok olmadığını unutuyor bence .