bugün

Türk kızlarının, özellikle ergenlerin, erkeğin cinsel organını küçümseyerek bamya benzetmesi yaparak cinsel konular konuşulan ortamda bunun muhabbetinin yapmasıdır. Tamamen samimiyetsizliktir. Seninki bamya, ben daha neleri aldım imajı vermeye çalışmaktır. Sene 2011. 35 yaşında falanım. Ekşi sözlük'ten bir hatun ile tanıştım. Buluştuk falan. Yemeğe götürdüm, gün aşırı kahve içmek için buluştuk. iyice kaynaştık. 28 yaşındaydı o da. Yine o günlerde ekşi sözlük'te türk kızları ve seks ile ilgili bir başlıkta ekşi erkeklerinin kızları küçümsemesinden dolayı bu aynı hatun bamya muhabbeti yaparak karşı atağa geçti. Gel zaman git zaman ailesinden ayrı bir şehirde muhasebeci olarak çalışan bı hatun bende kalmaya başladı. Ufak ufak dokunuşlar artık öpüşmeye falan döndü. Artık seks yapmanın zamanı geldi. Bir kürt olarak hiç öyle penis boyu falan ölçmedim. Tahmin etmişsinizdir. Ancak inanın, o bamya muhabbeti yapan kız seks sırasında "çok kalın", "çok büyük", "acıyor dur" tarzı muhabbetler yaparak sevişmenin içine sıçtı. Yani bamya muhabbbeti yapan kızları takmayın onlar bamya seviyor aslında. Açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar