bugün

hakkında 'şöyledir, böyledir' diye atıp tutan mal türk erkeklerini umursamaması gereken kız.

asıl gelin bir genelleme de türk erkeğine gelsin yedirebilirseniz: iki üç kadın girmiştir hayatına, klişe hadiseler yaşanmıştır; yahut karşıdan gelen sitemi gerizekalı olan bu erkek tipi anlayamayıp 'yeaa ne trip atıyor bu kızlar da yea' diye savsaklamıştır. Mal olduğu için bu durum da fazlasıyla yaşanmış, ve nihayetinde aptal insanlar tabakasında çok popüler olan bu önyargılar toplamı gelişmiştir.

iktidarını kadını aşağı görerek kuran, sonra da bu okuduklarına 'ya ne alakası var, hayatın gerçekleri bunlar' diye cevap veren aptallar, yardırın bakalım.
Türkiyede nadir bulunur. Ziya ülkemizde öz Türk olan kaç kişi varki benden başka?
muhafazakar olanları diğerlerinden daha maldır. tipini siktiğimin salakları.
Genellenmis kizlardir. Yok ici bos yok gorsellikle on plandalar vs. Arada istisnalarda var lan. Madem biz gidip en salaginizi seciyoruz , siz niye en kezbanimizi secipte buraya girip atip tutuyorsunuz? Burdaki tum ithamlar kezbanimsi karaktersiz kizlara hastir zerre ustume alinmiyorum anasini satayim sanki siz brad pitt siniz de gelip burda yargiliyorsunuz. Su sozlukte bana mesaj atan 50 yazardan sadece 5 tanesi dusunce ve fikirlerimi merak etti. Gerisi kuku popo meme derdinde. Sorun sizde. ilkonce erkekler su kafalarini duzeltsin ondan sonra bize bos desinler mk.
Kürt ırkçılarının çeşitli iftiralarına maruz kalan yurdum insanı. Aynılarını kürt kızı başlığına yazsak ne ırkçılıgımız kalırdı ne de foşikliğimiz..
nesli tükenmekte olan kız tipi.
Genellemenin dibine vurulmuş kızlardır. Maalesef sizin tanımlarınıza uygun bir kız göremedim çevremde, siz nerede görüyorsunuz merak konusu.

insan gördüğünü değil görmek istediğini görür, gayet aklı başında düzgün tipli o kadar türk kızı var ki uçkurunuzun gözünüzü kör ettiğinden dolayı bunları görmüyorsunuz.

Türk kızlarına laf etmeden önce kendinize bakmanızı rica ediyorum, peki siz bu öve öve bitiremediğiniz avrupalı insanlar gibi misiniz? Lütfen ön yargılarınızı bir kenara bırakın ve eleştirecekseniz şayet reelist bir şekilde eleştirin. Sonuç olarak çoğunuzun annesi türk ve onlar da bir türk kızı.

Eğer bu halde eleştirmeye devam edecekseniz biz de sizi eleştirlim, sonuç olarak hepimizin kusurları var. En azından öve öve bitiremediğiniz avrupalı insanlar kadınları bir cinsel öge olarak görmüyor, insan gibi iki çift laf edilebiliyor.
bu tür kızlar 18-25 yaş arasında kendilerini dünyanın en lanetli canlıları olarak kabul etmeleri ile bilinirler. sürekli tribal felaketler ile karşımıza çıkarlar.
saati 50 tlden fazla etmez. bir kürt iran kızı bile değildir.
genelleme mağduru olan canlı türü.
evet, ilgi manyağı olanlar var. hem de çok ve bunlar arkadaşken dahi çekilmiyorlar. hepimiz böyle değiliz ama,önemli olan bu.
zeki olmadığımız iddiası ise daha tartışmalı bir konu. zira bazı hemcinslerim (maalesef!) aptal numarası yaparak karşısındaki erkek kişisini pohpohlamanın, ilişkiyi! güçlendirdiğini düşünüyor. bu yanlış düşünce nedeniyle, pek çok zeki kadının mallaştığına da şahit olmuş durumdayım.
içi boş..vs yorumları ise tamamen erkeklerin ikiyüzlülüğü ile alakalı. sen zekayı, fizikten önde tutmuyorsun ki karşındakinden böyle bir beklentin yok ki, bu şekide yakınmak neden?(burada ben de biraz genellemiş olabilirim)

sonuç olarak; "türk kızı", "türk erkeği" kalıplarının dışında karşındakine "insan" olarak bakma meselesi bu. bu bakışın, en azından başlangıçta arkadaşça olması şart. zira, iki tarafın da birbirini düşman gördüğü ve sürekli didiştiği bir ilişki işkenceden farksız oluyor.
içimizde ki yabancıları da kendilerine benzetmislerdir.püü size.
ne onunla olur ne de onsuz.
türk erkeği misali.
kendilerini bulunmaz hint kumaşı zanneden erkeklere beğendiremezler kendilerini bir türlü. geçen gün gördüm burada birini "bukre okuyor, bu tarz benim izliyor" diye şikayet ediyordu sevgilisinden. peki ne yapacağıdı kız? seninle beraber maça mı gidecekti, okeye mi dönecekti?

ne yaparsa muhakkak kulp takılıyor kendisine. feminen olur; kezban derler. sevgilisine uyum sağlamayı dener; bu sefer de itici olur. ne bekliyorsunuz siz kızlardan acaba? liste yapın da sanayiden sipariş verirsiniz.
(bkz: bahaneler bahaneler)
turkiyede nüfusun artmama nedenidirler. artik bikip sıkılmıs olan turk erkeginin sabri tasmistir. gider rusu ukraynalisi iskandinavı varken turk kiziyla evlenmez. sonra cikar rte 3-5 cocuk yapin der. yaparim ama turk kizindan asla.

sabirda bir yere kadar kezbanlar.
(bkz: herkes beni sikmek istiyor algısı)
yarın öbür gün aya gitseler, ilk adımı aydan bekleyecek kızlardır.
gözü karadır. diyince aklımdan şu klişe söz geçti. ah nerede o eskiler.
Yolda yanlarından geçen her erkek onlara bakmıyor bunu kabullensinler artık.
yoldaki her erkek kendilerine bakıyordur. kafasi tam tersi istikamette olsa bile. çünkü çok güzelledir ki nasıl bakmasın. arkası dönükte olsa hissetmiştir o güzelliği. anlayamadığım nasıl bir özgüven bu aminnoassitto.
anneniz, kızkardeşiniz, halanız, teyzeniz.
Japon kızları gibidir daha doğrusu öyle olmak isterler.
%99.9u kezbandır. Aksini söğleyen yalancıdır.
şimdi allahı var, ayrı ayrı tadı ve güzellikleri vardır. açığı, kapalısı, kürtü, çerkezi, egelisi, anadolusu, akdenizlisi... bu topraklarda varolan güzelliklerdir. elbetteki gelişmişlik düzeyleri ve ekonomik yapıları farklılık gösterir ama bi o kadar da türk erkeklerini de etkileyen faktörlerdir. ne kadar kezban varsa o kadar da kamil vardır. ben şahsım adına türk kızlarını başımın üstüne koyarım. ancak bakımsızlık ve cehalet konusunda diğer ülkelerle arasında farkılık vardır, ancak nerde 90' lar nerde 2000' ler. bu istatistik zaman içersinde lehimize dönebilir.
ne istediklerini biliyorlar hem de çok net.

her kızın istedikleri; zeka güven dış görünüş ve rahat yaşamak için para.

tüm bu çatışmanın sebebi bizim erkeklerde bunlardan olmaması.
dost acı söyler hadi eksileyin.
güncel Önemli Başlıklar