bugün

-Bana "seni seviyorum" demek yerine görüşmeni istemediğim kızlarla görüşmezsen beni sevdiğini daha iyi anlarım.

-Son telefon görüşmemizi yaklaşık 10 dakika önce yaptık ve senden hala "seni çok özledim" diye bir mesaj gelmedi. KiM O KIZ? iSMi NE?

-"Ne yaparsan yap umrumda değil" dediğim zamanlarda yaptıklarına çok ama çok dikkat etmelisin

-Sevgilimle her romantik film izleyişimizde en az 16 kez "Sen de benim için bunu yapar mıydın?" diye soruyorum.

https://twitter.com/kizarkadasiniz
güzel kız gördüğünde karnının ağrısı 1km öteden belli olan kızdır.
bazıları candır, canandır.
son 10 yılda ne geldiyse başına internetten gelmistir, nerde o ceylan gibi türk kızı.
açmazları açabildiklerinden her zaman fazla olan kızdır.
türk kızıyız biz atatürk kızı.
bunlardan bir tanesiyle üniversitede 4 yıl aynı sınıfta okudum. aşağı yukarı 3-4 yıldır facebook'umda ekli kendisi, o kadar yıl boyunca ne konuştum ne mesaj attım ne bir fotoğrafını beğendim öylesine duran birisiydi.
geçenlerde bu kız dağcılık kulüplerinden birine üye olmuş, etkinliklere katılmış sayfamda habire dağ fotoğrafları çıkar oldu. benimde hoşuma gitti belki bende katılırım ve fotoğraflardan haberim olsun diye kulübün sayfasını beğendim. beğendiğim gün kız beni arkadaş listesinden çıkarmış. oeh dedim lan nası bi psikolojiniz var amk. sayfayı beğendi demekki beni taciz edecek diye düşündü herhalde.
Genelleme yaparak ayıp edildiğini düşündüğüm kızlar. Her kızın güzeli var çirkini var sanki sadece türkiyede çirkin kızlar var. (bkz: izmir kızları)
Göz göre göre sevdiği uğruna ağladığı erkeği 657'ye tabi bir üniformalıya değişebilen bir varlıktır. Aşkı da yalandır sevgisi.
şimdi ağzına sıçan üniformalı bir kocası ile çocukları ile hayal kuruyorsa bile hayallerinde de çıkarcılık vardır.
Dünyadaki en temiz modern kızlardır. Tatlarına doyum olmaz. Uğruna canımı feda edebiliceğim kişilerdir.
içinde adına şarkı yazılmış Türkmen kızını da barındıran dişi ırk grubu.
düzenli olarak facebook hesabını dondurur. geri açtığında hiçbir şeyin değişmediğini görerek daha da kahrolur.
Kızmaz artık; bakar, seçer. güler, geçer. o seçilmez seçer.*
tek bir özelliği ile dünyayı dize getiren kızdır. entrikacıdır.
boklu gotludur havasindan gecilmez.
Nedense bugün daha bir sempati duyduğum topluluk.

Ne yanar dönerim ulan.
http://25.media.tumblr.co...qn67e82T1rno0cmo1_500.jpg modelleri var.
minyon olanları çok tatlı olma gücünü kendinde bulundurmaktadır. hepsine olmasa bile çoğuna talibim. haydi gelsinler benimle olsunlar, oturup dünyadaki neslimize bakalım.
(bkz: bıyık)
eleştirenlerin, annesinin ablasının kız kardeşinin teyzesinin yengesinin ve sevgilisinin olduğu tanım.

not: erkeğim.
Genel olarak kezban tabiri ile anılıp, toplulukta dudak ısırtan dişi ırk. (kişiden kişiye değişim gösterebilir tabi ki)
Güzeli güzel, çirkini çirkin kızlardır. *
sanki yabancı uyruklu hatun kişilerle çokça vakit geçirmiş te gelmiş burda benim güzel hatunları mı olumsuz eleştiren denyo tanımlarıdır.
kendi miletinin erkekleri tarafından en çok eleştirilen kız milletidir. Dünyada birinciyiz bu konuda...
aile ve akrabalarının da yüzüne karşı söylesinler denilen tanımlama.

ulan arkadaş. ev de ah annem canım annem, annelerin en güzeli en iyisi, ah sevgilim kıymetlim dersiniz. teyzenize biricik teyzem annemin yarısı dersiniz. ee bunlar türk kızı değil mi, ne oldu bi, an da sevgi yumaklığınız bitti mi denyolar.