bugün

analtik bir irdeleme sonrası açığa çıkan, gün gibi gerçek.

ataerkil ve toplumsal baskının gırla olduğu muz cumhuriyetlerinde, bu durum yaygındır malesef. kadınlar inanılmaz bir ikilem içinde

büyüyüp; erkeklerin çelişkili isteklerinin esaretinde kavrulurlar. yılların geyiği olan, herkesle yatayım, bakireyle evleneyim kavramı

bu ikilikten türemiştir. özgür bir kadın olmak için herkes yapacağı şeyi biliyor aslında.
Türk kızı olmanın en zor yanı küçük yaşta omzuna büyük bir yük konması ve bunu asla asla ama asla erkek vatandaşların anlayamayacak olmasıdır.
türk kızı olmanın en büyük zorluğu geri kafalıların içinde yaşamak zorunda kalmaktır.
türk kızının en büyük zorluğu "ne var lan çok bağnazsa diktirir" mantığında ki insanlarla uğraşmaktır.
böyle düşünen varsa verip kurtulsun.
(bkz: kanka seviyorsan ver bence)
ayrıca bu bir zorluk değildir, seçme hakkı senindir neticede ve senin değer yargılarındır bu nedenle başkasını ilgilendirmez. ama türk kızı olmanın başka zorlukları için 3. sayfa haberlerine bakmanız yeterlidir.
türk kızı olmanın en büyük zorluğu bekaretten ziyade trip atarken kullanılcak farklı kelimeleri bulmaktadır,hep aynı kelimeleri kullanırlar çünkü ''üff,snane,slk'' üzerine kurulu bi trip de sıkar bir süre sonra.
türk kızına bi lafım olcak: sikleme bekareti falan. sınırlama kendini. ben seksten rahat rahat bahsederken sen bahsedemeyince ne anlamı kalıyo ki ? ki konu sadece bekaret de değil. bu dünyaya sen de ben de yaşamak için geldik. git kafana göre takıl. karışmaya çalışana sanane lan yaprağım demek çok da zor olmasa gerek.
esnekse zor olabilendir.
tamamen saçma bir ibaredir. türk kızı olmanın en büyük zorluğu, türkiyede kız olmaktır. *
artık kızlar arasında "versen olmuyor, vermesen olmuyor" şeklinde tanımlanan durumun haklı önermesi.
(bkz: ilgi çekmek istiyorum)
seks gittikçe doğal bir aktiviteden çok, ürpertici bir mite dönüşürken zihinlerde, doğruluğuna katılabileceğim söylem.
Kendini uyanık sanan bazı sözlük yazarlarının, istediği kızı becerebilmek için, osur osur ipe diz metoduyla uyguladığı bilinçaltı şoku. Evet, bekaret, bu toplumun bir sorunudur; ancak bundan nemalanmaya çalışanlar, daha da öncelikli sorunlardır.