bugün

türk kızlarından bıkmış ve realist türk gencinin sözüdür. güzel değilsiniz işte yaa allah allah.
siz gidin ojelerinizle ilgilenin. gidin aşk romanı okuyup ''ben aşka aşığım'' deyip sokağa fırlayın. şalvarın altına converse giyin.**
bende bulmuyorum.
imza:
(bkz: içinizdeki irlandalı)
aslında ben türk kızlarını güzel buluyorum ama onlar beni yakışıklı bulmuyor diyemeyen erkektir.
hiçbir türk kızından yüz bulamamış türk erkeğidir.
yanaştığı tüm türk kızlarından tekmeyi yemiş olması kuvvetle muhtemel olan yurdumun aptal erkeği.
'türk kızlarında bok var ondan beğenmiyorsun değil mi?' diye sorulmalıdır bu insana. bir de üstüne 'türk kızları da sana bayılıyordur kesin' şeklinde tahmin yürütülmelidir.
(bkz: türk kızlarının teferruat olması)
(bkz: türk kızlarından yüz bulamamak)
bahsedilen kızların verebilitesi ile alakalı olan durum.

rus kızların verebilirlik katsayısı türk kızlarına göre daha yüksek olduğundan göze daha güzel görünürler. mesela çıkma teklifini kabul etmeyen kızın aslında çok çirkin olduğunun farkına varmak gibi.

+ abi aslında güzel kız değil, sivilceleri filan da var, hatta yakından bakınca bıyıklarını gördüm.
- kız vermedi diyosun kısaca.
+ !!?%&/(&%+^''
türk kızları vermez, rus kızları vericidir'e kayıtsız şartsız inanan erkek türüdür.
küçük dağları yaratmış yakışıklı ve karizmatik erkeklerin derdidir. ay, kıyamam.
türk kızlarının genetik yapısıyla alakalı olabilir.
(bkz: pala remziye)
genelleme yapılması imkansız olsa da en azından bizim gördüğümüz kadarıyla finlandiyalı Fin, Estonyalı eston ve macaristanlı macar kızları kadar güzel olmayan kızlarımızı güzel bulmama durumudur.

velhasıl tatarlığından pek bir şey kaybetmemiş bir tatar kızını, 1000 tane eston, 100 tane fin 50 tane de macar kızına değişmem.

lakin şu da vardır bir türlü anlayamam.

e kızlar güzelliğe dikkat edersiniz kendinizi güzel sanırsınız da o yağlar ne be, o yağlar ne he? iki gün yemek yemeseniz, tatlıcı önünden geçerken canım tatlı çekti deyip içeri dalmasanız, çikolata krizlerine tutulmasanız olmaz mı?
erkek dergilerinden fırlama kadın-erkek çatışmasını provoke ettiği yetmiyormuş gibi kendisine saldıracak karşı cinsin de eline koz vermiştir. hayır kırosun madem biraz akıllı davran.*
(bkz: kanı bozuk) *
kendini finlandiya asilli sanip, killi toparlak tabiriyle birebir uyusan anadolu erkegimizdir.
sorun değil bulmayabilir, ta ki sadakat sözcüğünün ne anlama geldiğini öğrenene kadar....
ne istiyorsun be yavrucum ?! iskandinavya topraklarında yaşamıyoruz gönül isterdi sana oradan bi karı bulalım ama ne yazık ki yok * cevabı verilmesi gereken insandır.seçimine saygı duyarım ama eldeki bu ..idare et cennete git orda huriler varmıs öyle diyorlar * ...
üzerine gidilmemesi gerekendir. belki de yağız türk erkeklerini çekici buluyordur. saygı duyuyoruz ama yine de evlerden ırak.
gaydir.
türk kızının yabancı turistte göre ayarlanma ihtimalinin daha düşük olduğunu bilen türk kişisidir. kedinin yetişemediği ciğere mındar deme hadisesidir.
Güzel bulmasa da mahkum olduğunu kabul etmesi gereken Türk erkeğidir.

Şimdi kimilerinin Irkçı olarak tanımladığı bir kişi olarak şu gerçeği dile getireyim.

Doğruya doğru Bir fin kızı, bir macar kızı yanında Türk kızları güzel değildir. Ama onlara mahkum muyuz? Mahkumuz.

Bir de 72 milletten hatunla birlikte olmuş 60larda olan bir abimiz şunu derdi devamlı

Sevişirken Türkçe seslenmediği sürece Aynı zevki alamıyorsun be yavrum.

Yani fiziki olarak Finliler macarlar kadar güzel olmasalar bile Tencere kapak ilişkisinde Birbirimizi en iyi tamamlayanlarız.
türk kızlarını iğrenç de bulmuyordur. orta yolu bulup cool takılma derdindedir muhtemelen.
esmer beyaz tenli yada her yeri ile esmer kızlardan hoşlanmayan türk erkeğidir.
(bkz: tencere dibin kara seninki benden kara)
güncel Önemli Başlıklar